Loading...
Oktawy Miłości 2017-06-09T21:36:09+00:00

O KURSIE

Oktawy Miłości to 5-cio modułowy kurs on-line, który krok po kroku pokazuje, jak z zawiłości umysłu przenieść się do przestrzeni serca – czyli miejsca, w którym czujemy swoją wyjątkowość i z lekkością sięgamy po to, czego
naprawdę pragniemy.

Program ten jest żywą, uproszczoną mapą mojej wieloletniej podróży w głąb siebie
i jego intencją jest pokazanie Ci:

W jaki sposób stawiasz opór na drodze do Miłości (do samej siebie oraz życia)

Jak pracować z owymi blokadami, by je ostatecznie rozpuścić

Jak stać się otwartym kanałem obfitości i radości życia

Dzięki uczestnictwu w Programie Oktawy Miłości zrozumiesz, co takiego hamowało Twój dostęp do szeroko rozumianej życiowej obfitości, nauczysz się pracować z emocjami, natłokiem myśli oraz wyuczonymi reakcjami, staniesz się biegła w rozpuszczaniu blokad, które oddalały Cię od poczucia spełnienia a Twoje serce zacznie wypełniać akceptacja, otwartość i miłość.

Co zyskasz przez udział w kursie?

  • Zrozumiesz swoje emocje, myśli i zachowania.
  • Nauczysz się rozpoznawać i rozpuszczać te, które wypływają z Twoich lęków oraz wzmacniać te, które są głosem Twojej Duszy.
  • Będziesz wiedziała jak wyciszać głos wewnętrznego krytyka oraz jak pokochać siebie taką, jaka Jesteś.
  • Wyciszysz swój umysł. Zaczniesz doświadczać życiowego balansu i wewnętrznego spokoju.
  • Zyskasz klarowność tego, czego naprawdę pragniesz. Będzie Ci łatwo podejmować decyzje.
  • Staniesz się sobie bliższa, poczujesz swoją wartość, będziesz pewniejsza siebie.
  • Połączysz się ze swoją wewnętrzną siłą i zaczniesz doświadczać jak cudownie jest kreować swoje życie świadomie z przestrzeni swojej prawdy.
  • Staniesz się pełną życia, prawdziwą sobą.

Aktualnie sprzedaż kursu jest zamknięta.

Kolejna edycja odbędzie się w październiku 2017.

Co otrzymasz w ramach kursu?

Oktawy Miłości to kurs, który składa się z 5 modułów. W każdym z modułów znajdziesz video, w którym omawiam dane zagadnienie oraz materiały w formie plików .PDF do pobrania na swój komputer.

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie .PDF z przywitaniem. Następnie, w przeciągu 48h otrzymasz maila z dostępem do jednego z BONUSÓW. 22 maja, czyli w dniu startu kursu dostaniesz ode mnie maila z informacją o tym, jak zalogować się do PANELU KURSANTA, w którym czekać będzie na Ciebie pierwsze video z modułu #1. Następne moduły będę udostępniała Ci tygodniowo.

Dzięki temu w 5 tygodni nauczysz się, jak odzyskać dziecięcą radość i otworzyć się na obfitość życia. Przy Twoim zaangażowaniu, program gwarantuje głębokie wglądy w siebie oraz idące za nimi poczucie coraz lżejszego płynięcia z życiem

Mocną stroną mojego kursu jest możliwość elastyczności pracy w najodpowiedniejszym dla Ciebie czasie (średnio potrzeba 1-2 godz tygodniowo).

BONUSY!

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie e-mail, a w nim link do zamkniętej grupy na FB, w ramach której każdy uczestnik ma zapewnione moje wsparcie i dalsze wskazówki

Dodatkowo przewiduję grupowe spotkanie online (webinar) w połowie trwania programu – TYLKO DLA UCZESTNICZEK KURSU ONLINE

W trakcie trwania kursu otrzymasz ode mnie dodatkowo kilka medytacji, która będą wspierały Twój proces transformacji.

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Aktualnie zapisy nie są przyjmowane. Zapraszam w październiku do kolejnej edycji.

Oktawy Miłości

-PLN/ 1 os.
  • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta
  • Dostęp do zamkniętej grupy
  • Webinar Live w trakcie trwania kursu
  • Dodatkowe medytacje

O mine:

Nazywam się Sylwia Kocoń,

Z zawodu jestem Psychoterapeutą Metafizycznym, Transpersonalnym. Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,  lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii- wchodzę w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii, jednak moją największą radością jest umacnianie połączenia z moją duchową stroną, czyli tym kim jestem w esencji.

Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią  wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod  wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła  i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

„Gdy uczeń jest gotów to  nauczyciel się znajdzie”
Jeśli czytasz te słowa oznacza to, że nauczyciela już odnalazłaś/odnalazłeś. Zadajesz sobie pytanie, czy Sylwia pomoże Ci w zrozumieniu siebie oraz świata otaczającego Ciebie? Gwarantuję Ci, że tak właśnie się stanie….
Mądrość którą Sylwia ma w sobie, zrozumienie, ciepło oraz miłość do tego czym się zajmuje, to wszystko sprawi, że rozkwitniesz jak najpiękniejszy kwiat, a Twoje życie jeśli tylko na to pozwolisz stanie się takie jakie chcesz żeby było.
Ja zakochałam się w Sylwii od pierwszego jej słowa i czułam całą sobą, że oto właśnie ona będzie moim nauczycielem, moim drogowskazem na mojej ścieżce życia. Z brzydkiego kaczątka jestem dziś pięknym łabędziem, którego blask, siła, ciepło promienieję, mądrość i świadomość siebie. Jestem na ścieżce zrozumienia życia. Wyszłam poza umysł by doświadczać, czerpać z życia, rozumieć i nadal się uczyć poznawać siebie, taką prawdziwą odartą z mask i pancerzy.
Pamiętaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, reszta sama pojawi się w odpowiednim czasie tylko daj sobie na to szanse.
Sylwia, dziękuje Tobie za to, że jesteś i że dzięki temu i ja mogę być.

Basia, Polska

Sylwia jest osobą ciepłą, rozumiejącą, czującą problemy oraz niepokoje innych. W bardzo przyjazny, lecz jednocześnie profesjonalny sposób podchodzi do kwestii pomocy, wspierania osób, z którymi pracuje. Już po kilku minutach spędzonych w jej towarzystwie- nie ma wątpliwości, że została stworzona do pracy z ludźmi oraz do dzielenia się wiedzą bazującą nie tylko na zagadnieniach wyuczonych, lecz przede wszystkim na latach własnych doświadczeń, niezwykłej pasji do zagłębiania się w sobie, analizowania, wielkiemu zaangażowaniu w pracy nad rozwojem osobistym oraz duchowym.
Nie jest ona typową terapeutką, gdyż jako osoba o wyraźnie dużym stopniu ‚przebudzenia’- każdą rozmowę z klientem, całkowicie dostosowuje do jego indywidualnych potrzeb łącząc zagadnienia czysto psychologiczne z metafizycznymi.
Jej praca pomaga zmienić nastawienie do życia na pozytywne, pozwala dostrzec i co najważniejsze naprawdę poczuć, zrozumieć- że wszelkie doświadczenia są nam jak najbardziej potrzebne i są czymś korzystnym. To niesamowite- jak w przeciągu zaledwie kilku rozmów z Sylwią- potrafimy w dosłownie rewolucyjny sposób zmienić sposób postrzegania siebie i świata tak, by nieustannie cieszyć się i doceniać życie.

Dagmara K., Kraków

Dziekuję Ci za to, że pomogłaś mi zmienić spojrzenie na Świat. Z twoją pomocą, dwa lata temu, w chwili zwatpienia, zrozumialam, że tak naprawdę, wszystko zależy ode mnie i tylko ja jestem w stanie poprawic stan mojego życia zaczynając od zaakceptowania i pokochania siebie. Mając Ciebie jako mentora- nauczylam się na nowo cieszyć życiem i przyjmować każde doświadczenie życiowe ze spokojem i wiarą. Pomimo tego, że jestem osoba wierzacą i kierujacą się sercem, jednak strach powodował, że często wątpiłam w siebie i poddawałam  bez walki myśląc, że wszystko działa przeciwko mnie. Rozmowy z Tobą przyczyniły się do tego, że zrozumiałam, że w życiu nie trzeba walczyć o przetrwanie tylko uwierzyc w siebie, pozbyć się strachu i kierowac miłoscią i zaufaniem. To wszystko sprawiło, ze dziś jestem silniejszą osobą i zrozumiałam, że chcę pomagać innym odnaleźć tż siłę i sens życia. Pomimo wielu przykrych przeżyć, które ostatnio dotknęły mnie i moją rodzine, potrafię odnaleźć w sobie spokój i siłę, aby wspierać najbliższych i przywrócic im wiare w lepsze jutro. I za to Ci dziekuję

Ania H, Londyn

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Aktualnie zapisy nie są przyjmowane. Zapraszam w październiku do kolejnej edycji.

Oktawy Miłości

-PLN/ 1 os.
  • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta
  • Dostęp do zamkniętej grupy
  • Webinar Live w trakcie trwania kursu
  • Dodatkowe medytacje