Loading...
O MNIE 2017-08-02T16:44:28+00:00
KIM JESTEM?

Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,
lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii
– wchodzę w obszar pracy z duszą.

W pierwszej części mojego nieświadomego jeszcze życia ukończyłam Universytet Ekonomiczny w Krakowie oraz University of Greenwich w Londynie, gdzie przez 5 lat studiowałam finanse i bankowość. Pracowałam w różnych bankach i korporacjach w Londynie (J.P.Morgan, RBS oraz EDF) oraz Danii na stanowisku Power Trader. Była to duża, należąca do tzw. wyścigów szczurów część mojego życia.

Od 2008 roku, po szeregu bardzo trudnych życiowych doświadczeń, z wielką pasją zaczęłam oddawać się psychoterapii (ukończyłam 3 letnie studia psychoterapeutyczne w Londynie), czułam że muszę  poznać i zrozumieć siebie, by w końcu zamknąć bolesne aspekty mego życia. W rezultacie życie samo zadbało o to bym w 2012 roku zajęła się profesjonalną pracą z szukającymi wsparcia osobami.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii , jednak moją największą radością jest umacnianie połączenia z moją duchową stroną, czyli tym kim jestem w esencji.

Jako Psychoterapeutka Duszy, Ciała i Umysłu mogę wesprzeć Cię na drodze odkrywania oraz wcielania w codzienne życie odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Jak przejść przez to życie z lekkością i zadowoleniem, pamiętając o tym kim naprawdę Jesteś…?

 • Jak poczuć, że wszystko jest ZAWSZE OK…?

 • Jak być pewnym swojej wyjątkowości i bez żadnych ograniczeń wyrażać siebie?

 • Jak wyjść poza wszelkie koncepty i ograniczające przypływ dostatku do Twojego życia przekonania?

 • Jak czuć się po prostu dobrze, balansować duchową i człowieczą część istnienia?

 • Jak w chaosie masek, tożsamości, uwarunkowań i schematów rozpoznać , pokochać, zrozumieć siebie i świadomie kreować…?

Jak mogę Ci pomóc?

Możemy ‘pracować’ w obrębie: Polepszenia jakości Twojego życia i/lub Głębokiego Rozpoznania tego kim Jesteś w esencji.

Poza szeregiem posiadanych przeze mnie kwalifikacji terapeutycznych (o których możesz dowiedzieć się więcej poniżej), moje wsparcie opiera się głównie na własnym doświadczeniu oraz rozpoznaniu życia (przejście przez ciężkie życiowe doświadczenia w obrębie rozpadu małżeństwa, trudności w relacjach partnerskich, lękach, ciągłym stresie, niespełnieniu zawodowym, braku pewności siebie,  kłopotach zdrowotnych, braku równowagi życiowej, zmiennych stanach emocjonalnych).

Jestem tu po to by Cię wesprzeć na Twojej własnej drodze do spełnienia, prawdy, serca, radości. Ja również jestem na tej ścieżce… powszechnie nazwaliśmy ją przebudzeniem lub osobistym rozwojem. Jestem taka jak i Ty – doświadczam wszystkiego co jest mi dane – zarówno radości jak i bólu, z tą różnicą, że odkąd coś się we mnie otworzyło… Przestałam uciekać od tego czego nie lubię, nie stawiam oporu, nie selekcjonuję. Co więcej- czuję ogromną radość i wdzięczność za każde, ale to każde życiowe doświadczenie.

Daje mi to wielkie poczucie wolności, prawo do każdorazowego bycia w pełni sobą, podążania za własnymi pragnieniami oraz noszenia w sobie wielkiej, nigdy nie ustającej życiowej radości.

TEGO TEŻ PRAGNĘ DLA CIEBIE

UMÓW SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Wielu z nas przez całe życie kurczowo trzyma się tego, o czym nieustannie przypomina nam umysł. Często staje się to źródłem cierpienia oraz poczucia bycia ofiarą (którego wielu z nas wcale nie chce się pozbyć).

Ja również ‘tam’ byłam, też cierpiałam, spoglądając wstecz mogłabym powiedzieć, iż niemal ‘byłam uzależniona od tego co boli. Co więcej- lęk przed zmianami sprawiał, że nieświadomie wolałam pozostawać w starych, dobrze mi znanych scenariuszach- a co za tym idzie- w moim bólu.
Latami tkwiłam w głowie wspominając bolesne dzieciństwo, wszelkie ‘porażki’, sposób w jaki traktowali mnie mężczyźni, odejście męża itd. itp. Projektowałam sobie szaro bure scenariusze również i na przyszłość, wszystko to przejawiało się w ciągłych zmartwieniach i chronicznym stresie.

Co z tego wynikało? Nic, prócz poczucia bycia niespełnioną, pokrzywdzoną, rozczarowaną i złą. W 2008 roku, po powalającym mnie na kolana doświadczeniu- wszystko nagle zaczęło się dość szybko transformować…zaczęłam powracać do domu, żyć z serca, odkrywać siebie na nowo, cieszyć życiem i świadomie je współtworzyć.

RÓŻNICA MIĘDZY WSPARCIEM PSYCHOLOGICZNYM I METAFIZYCZNYM:

Metafizyk podobnie jak Psycholog uważa, że życiowe trudności mają swoje źródło w nas, a nie w zewnętrznych okolicznościach. Obydwoje rozpoznają iż źródło problemów znajduje się w podświadomości (w metafizycznej terminologii określanej jako dusza) oraz że są one powiązane z poczuciem braku spełnienia. Psycholog odkrywa niepokoje, lęki i błędne przekonania klienta. Tak samo czyni metafizyk.

Różnica między nimi polega na tym, iż dla metafizyka nie jest niezbędne by odnajdywać wszystko co znajduje się w kliencie.

Analityczne wsparcie psychologiczne opiera się na przywracaniu całej przeszłości klienta na powierzchnię. Nie umniejszając wielu zalet tego procesu należy też zauważyć, że jest to często niezwykle długa, kosztowna i nie zapewniająca trwałych efektów terapia.

Metafizyczne podejście wykracza poza ramy psychologii, bowiem opróżnianie psychiki jest jedną kwestią, zupełnie inną jest potrzeba wypełnienia jej czymś nowym.

Dlatego też rozpoznanie Wszechobecnej Wyższej Siły jest tutaj niezbędne. W wyobrażeniu klienta jest ona czymś, czego mu brakuje. To jest przyczyna wszelkiego rodzaju emocjonalnej pustki, którą staramy się sztucznie wypełniać na wszelakie codzienne sposoby. Głębokie nieuświadomione poczucie odseparowania jest źródłem naszego cierpienia, dlatego też musimy nie tylko intelektualnie przypomnieć sobie kim jesteśmy, ale przede wszystkim zacząć tym żyć.

Kwalifikacje, kursy i szkolenia:

 • Metaphysican Practitioner (Praktyk Metafizyki)- 3 letnie studia w UK.
 • Certyfikowany mentor i coach Instytutu Heartmath (HeartMath)
 • Absolwentka 4 letniej szkoły o profilu psychologiczno- pedagogicznym
 • Siódmy poziom inicjacji boskiej energii- Vortexhealing
 • Studentka Sonii Choquette, 3 poziom 6-cio sensorycznego treningu
 • Studentka Kursu Cudów
 • Nauczycielka Hatha joga, zainspirowana Anusara jogą
 • Matrix piętnowanie praktyk (u samego Karla Dawsona)
 • Kurs Denise Linn 21 dni to cudownego dobrobytu