REGULAMIN SZKOLEŃ 2017-06-09T23:22:44+00:00

Regulamin szkoleń:

1. Rezerwacja szkolenia odbywa się za pośrednictwem maila (sylwia_kocon@yahoo.co.uk) oraz po dokonaniu płatności.

2. Rezerwacje w ostatniej chwili mogą nie być już możliwe, gdyż liczba uczestników każdej edycji szkolenia jest ograniczona.
3. W trakcie czasu trwania szkolenia jestem dostępna dla uczestników w celach konsultacji, odpowiedzi na wszelkie związane z tematyką szkolenia pytania. Proszę jednak o zachowanie zdrowego rozsądku i nie zasypywaniem mnie codziennie szeregiem wiadomości.

4. Po zakończeniu szkolenia wszelkie konsultacje oraz porady są dostępne po zarezerwowaniu terminu sesji indywidualnej.

5. Nie ponoszę odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez uczestników szkolenia oraz za pojawiające się w ich życiu okoliczności.

6. Materiał szkoleniowy jest opracowany na podstawie własnych doświadczeń oraz wiedzy zaczerpniętej z szeregu szkoleń. Nie twierdzę, że jest to jedyny sposób pracy z danym życiowym aspektem. Szkolenie to nie ma również na celu zastępowania wszelkich wymaganych konsultacji terapeutycznych, czy lekarskich.

7. Moje szkolenia nie są obietnicą cudów w waszym życiu, lecz jasnym, zorganizowanym przewodnikiem który możecie wykorzystać do pracy nad własnym rozwojem osobistym i duchowym. Rezultaty szkolenia zależą od zaangażowania w proces oraz systematyczności stosowania proponowanych technik, aktywnego uczestnictwa w proponowanym procesie.

8. Cena szkolenia jest ostateczna- proszę o uszanowanie mojego zawodu oraz energii wkładanej w pracę nad nimi. Innymi słowy- nie przystępuję do żadnego rodzaju negocjacji cenowych. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz w danym momencie za nie zapłacić a bardzo Ci na tym zależy- na pewno Twoje szczere chęci sprawią, że w Twoim życiu pojawi się pewne finansowe rozwiązanie.

9. Jeżeli szkolenie zostanie przesunięte lub odwołane (co zdarza się bardzo rzadko)- macie prawo do otrzymania zwrotu całej wpłaconej kwoty.

10. Jeżeli po dokonaniu wpłaty stwierdzicie, że nie chcecie w nim jednak uczesniczyć przysługuje Wam prawo do zarezerwowania miejsca w kolejnych jego edycjach lub też- jeżeli powiadomicie mnie minimum tydzień przed jego rozpoczęciem- do zwrotu waszej płatności.