fbpx
Loading...
Kurs Przyciągania Pieniędzy 2018-08-30T20:58:09+00:00

Kolejna, JEDYNA W ROKU, edycja przyciągającego setki uczestników kursu rozpoczyna się 20 listopada 2018.

Zapisy na kurs będą przyjmowane w listopadzie. By go nie przegapić- subskrybuj mój newsletter na stronie głównej tego bloga oraz mój fanpage duchimateria TUTAJ.

O PROGRAMIE

Program ten pomoże Ci kreować coraz to większą, upragnioną finansową wolność, stanie się dla Ciebie mapą pokazującą co takiego możesz zrobić, by Twoje życie stało się w końcu dostatnie.

 

Ciągle martwisz się o pieniądze…?

Nie wiesz jak sprawić, by w końcu żyć w dostatku…?

Ogarnia się zmęczenie i zniechęcenie, bo nie wiesz co zrobić, by mieć mnóstwo pieniędzy i cieszyć się życiem…?

Czujesz, że musisz być w nielubianej pracy, nie masz wyjścia, bo musisz zarabiać…?

Kłócisz się z partnerem o pieniądze…?

Żyjesz w ciągłym stresie…?

O prawie przyciągania…

Proces świadomej kreacji pieniędzy to również ścieżka odkrywania siebie, własnych uwarunkowań, wszystkiego tego co nam nie służy, co hamuje nasze naturalne prawo do niczym nieograniczonego dostatku i spełnienia. Kiedy to zrozumiesz, gdy to poczujesz- stanie się on dla Ciebie zabawą i każdorazowe manifestowanie płynących z serca pragnień będzie dostarczało Ci wiele radości i satysfakcji. Jest to coś czego można się po prostu nauczyć– jak wszystkiego innego.

Prawo przyciągania oparte na zasadzie rezonansu energetycznego- jest prawem tak samo wszech obecnym w naszym życiu jak chociażby prawo grawitacji. Grawitacja po prostu jest i nawet jej nie kwestionujemy, lecz żyjemy mając ją zawsze na uwadze. Gdy stajemy się czegoś świadomi- możemy to poznać i nauczyć się wykorzystywać do realizacji własnych pragnień i celów. Prawo przyciągania dotyczy każdej życiowej sfery i po zapoznaniu się z materiałem będziesz w stanie korzystać z niego we wszystkich życiowych aspektach. Samo szkolenie koncentruje się jednak głównie na sferze finansowej, którą wielu z nas pragnie usprawnić.

Wiele osób myśli, że prawo przyciągania zadziała dla nich, gdy będą jedynie medytować, wizualizować czy też np. afirmować. I tak- w przypadku niektórych osób może to być prawdą, ponieważ żyjemy w magicznym, nieograniczonym wszechświecie.Dla tych jednak, którzy na poziomie podświadomości posiadają pewnego rodzaju ograniczenia, blokady (dotyczy to większości ludzi)- założenie samej intencji może okazać się nie wystarczające, by stworzyć sobie wymarzone życie, przyciągnąć dostatek.

Ostatnia edycja kursu rozpoczęła się 20 listopada 2017 roku. Program trwa miesiąc.

Zapisy są zamknięte! 

Co otrzymasz w ramach kursu?

W tym miesięcznym programie będziemy dużo mówić o tzw. zainspirowanych działaniach, czymś co pozwoli Wam przystąpić do akcji i współpracować z wszechświatem na drodze do manifestacji najgłębszych pragnień. Wszystko to jednak będzie wypływało z serca, inspiracji- a nie jak to zazwyczaj bywa- z umysłu, strachu, ego.

Program ten jest stworzony na podstawie materiałów szkoleniowych znanych na całym świecie uduchowionych multimilionerów (np. Joe Vitale, Denise Linn, Kate Northrup), ludzi którzy urodzili się w biedzie, nie mieli niczego a następnie dzięki pracy nad świadomym przyciąganiem pieniędzy- zaczęli mieć dostęp do nieograniczonego dostatku, a co za tym idzie – radości, spełnienia i zabawy!

Wiele osób, już w trakcie trwania szkolenia, doświadcza wielkich, nagłych przypływów gotówki… Historie uczestników są niesamowite, ich życie odmienia się na bogate, spełnione i radosne!

BONUSY!

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie e-mail, a w nim link do zamkniętej grupy na FB, w ramach której każdy uczestnik ma zapewnione moje wsparcie i dalsze wskazówki

Program ten po raz pierwszy będzie prowadzony w połączeniu z regularnymi spotkaniami online grupy uczestników.

W ciągu miesiąca spotkamy się aż 3 razy, by w obrębie naszej zamkniętej grupy programu jeszcze intensywniej i skuteczniej popracować nad wspólną intencją oraz procesem wdrażania w Twoje życie technik przyciągania pieniędzy.

Tego typu spotkania- na skutek działania silnej grupowej intencji oraz mojego dużego zaangażowania w proces każdego z uczestników- gwarantują znacznie przyspieszone rezultaty. Możesz więc spodziewać się ogromnych, pozytywnych zmian finansowych!

W trakcie trwania kursu otrzymasz ode mnie dodatkowo materiały bonusowe, które będą wspierały Twój proces przyciągania pieniędzy.

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Kolejna, JEDYNA W ROKU, edycja przyciągającego setki uczestników kursu rozpoczyna się 20 listopada 2018.

Zapisy na kurs będą przyjmowane w listopadzie. By go nie przegapić- subskrybuj mój newsletter na stronie głównej tego bloga oraz mój fanpage duchimateria TUTAJ.

Kurs Przyciągania Pieniędzy

PLN -/ 1 os.
 • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta- kilka godzin nagrań audio i video oraz materiały pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy
 • 3 WEBINARY- SPOTKANIA GRUPOWE W CIĄGU MIESIĄCA
 • Dodatkowe BONUSY

Z kursu dowiesz się:

 • Dlaczego obecnie nie doświadczasz finansowej obfitości
 • Czym jest i w jaki sposób działa Prawo Przyciągania
 • O co trzeba zadbać, by Prawo przyciągania było jak najbardziej efektywne na drodze do realizacji marzeń
 • Jak praktykować zainspirowane działanie.
 • Co blokuje/hamuje Twój świadomy proces kreacji. Zdasz sobie sprawę z występujących w Tobie, wstrzymujących przypływ pieniędzy- blokad.
 • W jaki sposób poradzić sobie ze zidentyfikowanymi w nas blokadami? Jak przeobrazić ograniczające nas przekonania.
 • Czego tak naprawdę pragniesz.
 • Zrozumiesz, że fizyczne działania nie są wcale najważniejsze by przyciągnąć dostatek.
 • Jak życie może być przepełnione radością, zabawą i ekscytacją.
 • Jak radzić sobie z tymi słabszymi momentami/dniami.
 • Jak sprawić by afirmację były skuteczne. Zrozumiesz dlaczego mogą czasem nie działać.
 • Jakie są najskuteczniejsze metody przyciągania dobrobytu.
 • Co może spowolnić lub nawet zahamować proces przyciągania.
 • Jakie są dodatkowe, profesjonalne metody/terapie wspierające nasz rozwój osobisty, polepszające jakość naszego życia oraz co za tym idzie- usprawniające proces świadomej kreacji/przyciągania.

O mnie:

Nazywam się Sylwia Kocoń,

Z zawodu jestem Psychoterapeutą Metafizycznym, Transpersonalnym. Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,  lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii- wchodzę w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii, jednak moją największą radością jest umacnianie połączenia z moją duchową stroną, czyli tym kim jestem w esencji.

 Sceptycznie podchodziłam do szkoleń dot. przyciągania pieniędzy czy obfitości, jako czegoś co jest „nie na miejscu” czy „wstydliwe, że pragnę więcej lub nie potrafię normalnie zarobić i uciekam w sztuczki”. I mimo tego, że znałam Sylwię i jej sposób pracy, bo korzystałam z dwóch innych Programów, to początkowo miałam wątpliwości, czy opór związany z tym tematem. Jednak po wstępnym webinarze, na którym Sylwia przybliżyła zakres – już wiedziałam że wchodzę i w to 🙂 Sam Program przeszedł moje oczekiwania, czego ogromną zasługą była wspaniała aktywna grupa uczestników. To głównie praca nad sobą, tak głęboka i na tak wielu płaszczyznach, że wydawałoby się kompletnie nie pasująca do tematu szkolenia 😉 A jednak – jak bardzo kluczowa i w tym obszarze 🙂 To, co odkryłam na swój temat oraz to, co udało mi się uleczyć i uwolnić było dla mnie niesamowitym zaskoczeniem i prawdziwą magią 🙂 Teoretyczne rozumowanie i zachcianki, przetransformowały się w realne odczuwanie radości i wdzięczności i mentalności obfitości 🙂 Teraz, z zupełnie innego miejsca we mnie, otwieram się na coraz więcej dostatku w moim życiu 🙂

Monika Matysiak

Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią  wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod  wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła  i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

„Gdy uczeń jest gotów to  nauczyciel się znajdzie”
Jeśli czytasz te słowa oznacza to, że nauczyciela już odnalazłaś/odnalazłeś. Zadajesz sobie pytanie, czy Sylwia pomoże Ci w zrozumieniu siebie oraz świata otaczającego Ciebie? Gwarantuję Ci, że tak właśnie się stanie….
Mądrość którą Sylwia ma w sobie, zrozumienie, ciepło oraz miłość do tego czym się zajmuje, to wszystko sprawi, że rozkwitniesz jak najpiękniejszy kwiat, a Twoje życie jeśli tylko na to pozwolisz stanie się takie jakie chcesz żeby było.
Ja zakochałam się w Sylwii od pierwszego jej słowa i czułam całą sobą, że oto właśnie ona będzie moim nauczycielem, moim drogowskazem na mojej ścieżce życia. Z brzydkiego kaczątka jestem dziś pięknym łabędziem, którego blask, siła, ciepło promienieję, mądrość i świadomość siebie. Jestem na ścieżce zrozumienia życia. Wyszłam poza umysł by doświadczać, czerpać z życia, rozumieć i nadal się uczyć poznawać siebie, taką prawdziwą odartą z mask i pancerzy.
Pamiętaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, reszta sama pojawi się w odpowiednim czasie tylko daj sobie na to szanse.
Sylwia, dziękuje Tobie za to, że jesteś i że dzięki temu i ja mogę być.

Basia, Polska

Sylwia jest osobą ciepłą, rozumiejącą, czującą problemy oraz niepokoje innych. W bardzo przyjazny, lecz jednocześnie profesjonalny sposób podchodzi do kwestii pomocy, wspierania osób, z którymi pracuje. Już po kilku minutach spędzonych w jej towarzystwie- nie ma wątpliwości, że została stworzona do pracy z ludźmi oraz do dzielenia się wiedzą bazującą nie tylko na zagadnieniach wyuczonych, lecz przede wszystkim na latach własnych doświadczeń, niezwykłej pasji do zagłębiania się w sobie, analizowania, wielkiemu zaangażowaniu w pracy nad rozwojem osobistym oraz duchowym.
Nie jest ona typową terapeutką, gdyż jako osoba o wyraźnie dużym stopniu ‚przebudzenia’- każdą rozmowę z klientem, całkowicie dostosowuje do jego indywidualnych potrzeb łącząc zagadnienia czysto psychologiczne z metafizycznymi.
Jej praca pomaga zmienić nastawienie do życia na pozytywne, pozwala dostrzec i co najważniejsze naprawdę poczuć, zrozumieć- że wszelkie doświadczenia są nam jak najbardziej potrzebne i są czymś korzystnym. To niesamowite- jak w przeciągu zaledwie kilku rozmów z Sylwią- potrafimy w dosłownie rewolucyjny sposób zmienić sposób postrzegania siebie i świata tak, by nieustannie cieszyć się i doceniać życie.

Dagmara K., Kraków

Polecam kurs z całego serca! Holistycznie otwiera na nowe możliwości, dużo pracy z emocjami, głębokimi ranami na poziomie serca i ogromne wsparcie Sylwii, a także uczestników sprawiły, że była to genialna podróż. Czuję dużą zmianę i widzę zmianę. Także finansowo jest inaczej, więcej możliwości, są nowi klienci, łatwiej mi z tematem pieniędzy. No i coraz większe kwoty widzę w swoim polu. Dostałam to, czego oczekiwałam i znacznie więcej.

Manuela Serafin

Dziekuję Ci za to, że pomogłaś mi zmienić spojrzenie na Świat. Z twoją pomocą, dwa lata temu, w chwili zwatpienia, zrozumialam, że tak naprawdę, wszystko zależy ode mnie i tylko ja jestem w stanie poprawic stan mojego życia zaczynając od zaakceptowania i pokochania siebie. Mając Ciebie jako mentora- nauczylam się na nowo cieszyć życiem i przyjmować każde doświadczenie życiowe ze spokojem i wiarą. Pomimo tego, że jestem osoba wierzacą i kierujacą się sercem, jednak strach powodował, że często wątpiłam w siebie i poddawałam  bez walki myśląc, że wszystko działa przeciwko mnie. Rozmowy z Tobą przyczyniły się do tego, że zrozumiałam, że w życiu nie trzeba walczyć o przetrwanie tylko uwierzyc w siebie, pozbyć się strachu i kierowac miłoscią i zaufaniem. To wszystko sprawiło, ze dziś jestem silniejszą osobą i zrozumiałam, że chcę pomagać innym odnaleźć tż siłę i sens życia. Pomimo wielu przykrych przeżyć, które ostatnio dotknęły mnie i moją rodzine, potrafię odnaleźć w sobie spokój i siłę, aby wspierać najbliższych i przywrócic im wiare w lepsze jutro. I za to Ci dziekuję

Ania H, Londyn

Chciałam powiedzieć że nauka wdzięczności, otwartości, zmiany przekonań, praca z wewnętrznym dzieckiem, matczyną raną i uzdrawianie rodu naprawdę działa i zmienia energetykę. Program u Sylwii zaczął się 20 listopada a ja tyle przekopałam energetycznie, jak dawno tak nie czyniłam. I w ciągu tych 2 tygodni nastąpił tak ogromny przypływ finansowy (właśnie te 1000 zł o których dopiero co niedawno wspominałam) Kiedyś bym nie uwierzyła w to, ale dzieki temu kursowi i temu co się tu na FB dzieje, zaczynam pojmować o co w tym chodzi. Oczywiście musi być w tym konsekwencja, uważność, ale widzę że Świat naprawdę jest hojny. Naprawdę nas kocha i chce byśmy byli szczęsliwi. To my jesteśmy poblokowani, pozamykani, bo tak nas nauczono. Ale „gra” jest warta świeczki, nawet jeśli trzeba przejść przez trudności, „testy” czy inną „kopalnię blokad”. Ja się nie poddam i tego też Wam serdecznie życzę <3

Basia Dudzicz

 Dziękuje za ten przepiękny kurs, za całe zaangażowanie i serce, które w niego dla nas wlozylas! Przecudowny proces! Jestem zaszczycona, ze mogę go przechodzić z Wami wszystkimi! Wszelkiej obfitości i miłości życzę Ci Sylwio i każdemu członkowi tej naszej cudnej społeczności. W każdym z Was odnalazłam cześć siebie samej. Dziękuje!

Your Content Goes Here

Zdecydowanie polecam Kurs PP ! Sylwia przygotowała go z niezwykłą starannością, prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i otwartością na każdego uczestnika. Wiele ciekawych materiałów i metod do pracy własnej, czuła opieka Sylwii, wsparcie i wymiana między uczestnikami. Elastyczna formuła. Jest moc działania w grupie i bogactwo doświadczeń. A jako wartość dodana – to co dajemy Światu otwierając się sami na obfitość. 🙂

Katarzyna Ruszczkiewicz

Jak najbardziej poleciłabym z czystym sumieniem ten program znajomym. Jest naprawdę wspaniały i praktyczny. Ogrom konkretnej wiedzy, masa ćwiczeń, wzbogacony o osobiste doświadczenia Sylwii. To wszystko sprawia, że pozytywna energia i obfitość nie tylko finansowa 🙂 naprawdę mają szansę zagościć w naszym życiu. Sylwia K

Sylwia Kuziemka

Program Przyciągania Pieniędzy bardzo mi pomógł! Pomógł mi otworzyć się na inne przestrzenie,zauważenie innych możliwości.Spowodował większy przepływ pieniędzy i dał spokój wewnętrzny.Uświadomił,że na więcej rzeczy mam wpływ niż do tej pory sądziłam.Poukładał inne relacje z ludźmi.

Your Content Goes Here

Bardzo się cieszę, że jestem na tym kursie. Zapisałam się dla pieniędzy, a dostałam dużo więcej. Dziękuję Sylwia Kocon, że prowadzisz ten kurs. Dla mnie dosłownie jest tu „tak wiele, za tak niewiele.” Słucham nagrań spacerując, czytam posty i mam bardzo dużo przemyśleń. Ta wiedza zdobywana tutaj bardzo pomaga mi pracować z tym projektem.

Małgorzata Ola Dobrowolska

Sylwia Kocon bardzo dziękuję za ten kurs. Kawał dobrej roboty
Dla mnie to dopiero początek tej podróży. Z radością witam zmiany. Doceniam każdy moment.
Doceniam, że dane mi było Was poznać i przejść ten kawałek drogi wspólnie z wszystkimi emocjami, odkryciami, zwątpieniami i radościami.
Niech Nam się darzy!

Hanna Sędziwa

Hanna Sędziwa

Podarowałaś mi przestrzeń do poukładania wszystkich moich puzzli na miejsce.
-Odzyskałam wiarę w siebie i w sprawczość.
– Odzyskałam wiarę w to , że jestem doskonała taka jaka jestem
– Odzyskałam wiarę w to, że tu i teraz jest czas na mnie dokładnie taką i z takimi umiejętnościami.
– Zrozumiałam, że wykreować mogę dokładnie wszystko, więc muszę się pilnować, bo moc kreacji idzie w dwie strony i to ode mnie zależy którą zasilę swoją uwagą.
– Zrozumiałam, że jest tu miejsce na nas wszystkich bo świat nie ma limitu.
– Przestałam się bać i porównywać.
– Przestałam sobie umniejszać
– Zaufałam sobie tak do granic możliwości-dostałam się do rdzenia swojej duszy.
– Utwierdziłam siebie w tym, że wszystko co robię robię z ogromną zgoda na siebie, miłością do siebie i ludzi. Z takiego miejsca nie może być inaczej jak tylko pięknie, obficie i dobrze.
– Zrozumiałam, że jeśli będę szła ze swojej prawdy, będę szczera ze sobą i innymi, będzie tak jak ma być, czyli pewnie różnie bo życie jeszcze przede mną a doświadczenia budują mnie i moja duszę najmocniej:-).

Oczekuję dobrobytu na każdym poziomie mojego życia.
Zasługuje na lekkość i pełną kreację mojej duszy.
Mam nieograniczone możliwości.
Jestem prawdziwa, empatyczna, uważna, odważna, mądrze wrażliwa, dlatego Wszechświat zasila mnie w towarzystwo ludzi podobnych do mnie i moich wartości. Przyjmuję i dziękuję.

JAK MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ?

Oto podsumowanie pracy z w Waszym towarzystwie kochana grupo.

Dziękuję, za ta piękną i prawdziwą podróż-jestem prawdziwie wzruszona dzisiaj. Pobędę z tym do końca dnia.

DZIĘKUJĘ

Katarzyna Sporysz

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Kurs Przyciągania Pieniędzy

PLN-/ 1 os.
 • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta- kilka godzin nagrań audio i video oraz materiały pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy
 • 3 WEBINARY- SPOTKANIA GRUPOWE W CIĄGU MIESIĄCA
 • Dodatkowe medytacje