Loading...
Kurs Przyciągania Pieniędzy 2017-11-23T17:47:11+00:00

O PROGRAMIE

Program ten pomoże Ci kreować coraz to większą, upragnioną finansową wolność, stanie się dla Ciebie mapą pokazującą co takiego możesz zrobić, by Twoje życie stało się w końcu dostatnie.

 

Ciągle martwisz się o pieniądze…?

Nie wiesz jak sprawić, by w końcu żyć w dostatku…?

Ogarnia się zmęczenie i zniechęcenie, bo nie wiesz co zrobić, by mieć mnóstwo pieniędzy i cieszyć się życiem…?

Czujesz, że musisz być w nielubianej pracy, nie masz wyjścia, bo musisz zarabiać…?

Kłócisz się z partnerem o pieniądze…?

Żyjesz w ciągłym stresie…?

O prawie przyciągania…

Proces świadomej kreacji pieniędzy to również ścieżka odkrywania siebie, własnych uwarunkowań, wszystkiego tego co nam nie służy, co hamuje nasze naturalne prawo do niczym nieograniczonego dostatku i spełnienia. Kiedy to zrozumiesz, gdy to poczujesz- stanie się on dla Ciebie zabawą i każdorazowe manifestowanie płynących z serca pragnień będzie dostarczało Ci wiele radości i satysfakcji. Jest to coś czego można się po prostu nauczyć– jak wszystkiego innego.

Prawo przyciągania oparte na zasadzie rezonansu energetycznego- jest prawem tak samo wszech obecnym w naszym życiu jak chociażby prawo grawitacji. Grawitacja po prostu jest i nawet jej nie kwestionujemy, lecz żyjemy mając ją zawsze na uwadze. Gdy stajemy się czegoś świadomi- możemy to poznać i nauczyć się wykorzystywać do realizacji własnych pragnień i celów. Prawo przyciągania dotyczy każdej życiowej sfery i po zapoznaniu się z materiałem będziesz w stanie korzystać z niego we wszystkich życiowych aspektach. Samo szkolenie koncentruje się jednak głównie na sferze finansowej, którą wielu z nas pragnie usprawnić.

Wiele osób myśli, że prawo przyciągania zadziała dla nich, gdy będą jedynie medytować, wizualizować czy też np. afirmować. I tak- w przypadku niektórych osób może to być prawdą, ponieważ żyjemy w magicznym, nieograniczonym wszechświecie.Dla tych jednak, którzy na poziomie podświadomości posiadają pewnego rodzaju ograniczenia, blokady (dotyczy to większości ludzi)- założenie samej intencji może okazać się nie wystarczające, by stworzyć sobie wymarzone życie, przyciągnąć dostatek.

Ostatnia edycja kursu rozpoczęła się 20 listopada 2017 roku. Program trwa miesiąc.

Zapisy są zamknięte! 

Co otrzymasz w ramach kursu?

W tym miesięcznym programie będziemy dużo mówić o tzw. zainspirowanych działaniach, czymś co pozwoli Wam przystąpić do akcji i współpracować z wszechświatem na drodze do manifestacji najgłębszych pragnień. Wszystko to jednak będzie wypływało z serca, inspiracji- a nie jak to zazwyczaj bywa- z umysłu, strachu, ego.

Program ten jest stworzony na podstawie materiałów szkoleniowych znanych na całym świecie uduchowionych multimilionerów (np. Joe Vitale, Denise Linn, Kate Northrup), ludzi którzy urodzili się w biedzie, nie mieli niczego a następnie dzięki pracy nad świadomym przyciąganiem pieniędzy- zaczęli mieć dostęp do nieograniczonego dostatku, a co za tym idzie – radości, spełnienia i zabawy!

Wiele osób, już w trakcie trwania szkolenia, doświadcza wielkich, nagłych przypływów gotówki… Historie uczestników są niesamowite, ich życie odmienia się na bogate, spełnione i radosne!

BONUSY!

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie e-mail, a w nim link do zamkniętej grupy na FB, w ramach której każdy uczestnik ma zapewnione moje wsparcie i dalsze wskazówki

Program ten po raz pierwszy będzie prowadzony w połączeniu z regularnymi spotkaniami online grupy uczestników.

W ciągu miesiąca spotkamy się aż 3 razy, by w obrębie naszej zamkniętej grupy programu jeszcze intensywniej i skuteczniej popracować nad wspólną intencją oraz procesem wdrażania w Twoje życie technik przyciągania pieniędzy.

Tego typu spotkania- na skutek działania silnej grupowej intencji oraz mojego dużego zaangażowania w proces każdego z uczestników- gwarantują znacznie przyspieszone rezultaty. Możesz więc spodziewać się ogromnych, pozytywnych zmian finansowych!

W trakcie trwania kursu otrzymasz ode mnie dodatkowo materiały bonusowe, które będą wspierały Twój proces przyciągania pieniędzy.

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Kolejna edycja programu rozpoczęła się 20 listopada 2017 roku.

Oczekuj kolejnej w połowie roku 2018!

Kurs Przyciągania Pieniędzy

PLN -/ 1 os.
 • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta- kilka godzin nagrań audio i video oraz materiały pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy
 • 3 WEBINARY- SPOTKANIA GRUPOWE W CIĄGU MIESIĄCA
 • Dodatkowe BONUSY

Z kursu dowiesz się:

 • Dlaczego obecnie nie doświadczasz finansowej obfitości
 • Czym jest i w jaki sposób działa Prawo Przyciągania
 • O co trzeba zadbać, by Prawo przyciągania było jak najbardziej efektywne na drodze do realizacji marzeń
 • Jak praktykować zainspirowane działanie.
 • Co blokuje/hamuje Twój świadomy proces kreacji. Zdasz sobie sprawę z występujących w Tobie, wstrzymujących przypływ pieniędzy- blokad.
 • W jaki sposób poradzić sobie ze zidentyfikowanymi w nas blokadami? Jak przeobrazić ograniczające nas przekonania.
 • Czego tak naprawdę pragniesz.
 • Zrozumiesz, że fizyczne działania nie są wcale najważniejsze by przyciągnąć dostatek.
 • Jak życie może być przepełnione radością, zabawą i ekscytacją.
 • Jak radzić sobie z tymi słabszymi momentami/dniami.
 • Jak sprawić by afirmację były skuteczne. Zrozumiesz dlaczego mogą czasem nie działać.
 • Jakie są najskuteczniejsze metody przyciągania dobrobytu.
 • Co może spowolnić lub nawet zahamować proces przyciągania.
 • Jakie są dodatkowe, profesjonalne metody/terapie wspierające nasz rozwój osobisty, polepszające jakość naszego życia oraz co za tym idzie- usprawniające proces świadomej kreacji/przyciągania.

O mnie:

Nazywam się Sylwia Kocoń,

Z zawodu jestem Psychoterapeutą Metafizycznym, Transpersonalnym. Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,  lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii- wchodzę w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii, jednak moją największą radością jest umacnianie połączenia z moją duchową stroną, czyli tym kim jestem w esencji.

Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią  wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod  wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła  i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

„Gdy uczeń jest gotów to  nauczyciel się znajdzie”
Jeśli czytasz te słowa oznacza to, że nauczyciela już odnalazłaś/odnalazłeś. Zadajesz sobie pytanie, czy Sylwia pomoże Ci w zrozumieniu siebie oraz świata otaczającego Ciebie? Gwarantuję Ci, że tak właśnie się stanie….
Mądrość którą Sylwia ma w sobie, zrozumienie, ciepło oraz miłość do tego czym się zajmuje, to wszystko sprawi, że rozkwitniesz jak najpiękniejszy kwiat, a Twoje życie jeśli tylko na to pozwolisz stanie się takie jakie chcesz żeby było.
Ja zakochałam się w Sylwii od pierwszego jej słowa i czułam całą sobą, że oto właśnie ona będzie moim nauczycielem, moim drogowskazem na mojej ścieżce życia. Z brzydkiego kaczątka jestem dziś pięknym łabędziem, którego blask, siła, ciepło promienieję, mądrość i świadomość siebie. Jestem na ścieżce zrozumienia życia. Wyszłam poza umysł by doświadczać, czerpać z życia, rozumieć i nadal się uczyć poznawać siebie, taką prawdziwą odartą z mask i pancerzy.
Pamiętaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, reszta sama pojawi się w odpowiednim czasie tylko daj sobie na to szanse.
Sylwia, dziękuje Tobie za to, że jesteś i że dzięki temu i ja mogę być.

Basia, Polska

Sylwia jest osobą ciepłą, rozumiejącą, czującą problemy oraz niepokoje innych. W bardzo przyjazny, lecz jednocześnie profesjonalny sposób podchodzi do kwestii pomocy, wspierania osób, z którymi pracuje. Już po kilku minutach spędzonych w jej towarzystwie- nie ma wątpliwości, że została stworzona do pracy z ludźmi oraz do dzielenia się wiedzą bazującą nie tylko na zagadnieniach wyuczonych, lecz przede wszystkim na latach własnych doświadczeń, niezwykłej pasji do zagłębiania się w sobie, analizowania, wielkiemu zaangażowaniu w pracy nad rozwojem osobistym oraz duchowym.
Nie jest ona typową terapeutką, gdyż jako osoba o wyraźnie dużym stopniu ‚przebudzenia’- każdą rozmowę z klientem, całkowicie dostosowuje do jego indywidualnych potrzeb łącząc zagadnienia czysto psychologiczne z metafizycznymi.
Jej praca pomaga zmienić nastawienie do życia na pozytywne, pozwala dostrzec i co najważniejsze naprawdę poczuć, zrozumieć- że wszelkie doświadczenia są nam jak najbardziej potrzebne i są czymś korzystnym. To niesamowite- jak w przeciągu zaledwie kilku rozmów z Sylwią- potrafimy w dosłownie rewolucyjny sposób zmienić sposób postrzegania siebie i świata tak, by nieustannie cieszyć się i doceniać życie.

Dagmara K., Kraków

Dziekuję Ci za to, że pomogłaś mi zmienić spojrzenie na Świat. Z twoją pomocą, dwa lata temu, w chwili zwatpienia, zrozumialam, że tak naprawdę, wszystko zależy ode mnie i tylko ja jestem w stanie poprawic stan mojego życia zaczynając od zaakceptowania i pokochania siebie. Mając Ciebie jako mentora- nauczylam się na nowo cieszyć życiem i przyjmować każde doświadczenie życiowe ze spokojem i wiarą. Pomimo tego, że jestem osoba wierzacą i kierujacą się sercem, jednak strach powodował, że często wątpiłam w siebie i poddawałam  bez walki myśląc, że wszystko działa przeciwko mnie. Rozmowy z Tobą przyczyniły się do tego, że zrozumiałam, że w życiu nie trzeba walczyć o przetrwanie tylko uwierzyc w siebie, pozbyć się strachu i kierowac miłoscią i zaufaniem. To wszystko sprawiło, ze dziś jestem silniejszą osobą i zrozumiałam, że chcę pomagać innym odnaleźć tż siłę i sens życia. Pomimo wielu przykrych przeżyć, które ostatnio dotknęły mnie i moją rodzine, potrafię odnaleźć w sobie spokój i siłę, aby wspierać najbliższych i przywrócic im wiare w lepsze jutro. I za to Ci dziekuję

Ania H, Londyn

Ile wynosi inwestycja w kurs?

Kolejna edycja programu rozpoczęła się 20 listopada 2017 roku.

Oczekuj kolejnej w połowie roku 2018!

Kurs Przyciągania Pieniędzy

PLN-/ 1 os.
 • Natychmiastowy dostęp do panelu kursanta- kilka godzin nagrań audio i video oraz materiały pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy
 • 3 WEBINARY- SPOTKANIA GRUPOWE W CIĄGU MIESIĄCA
 • Dodatkowe medytacje