Chcesz nauczyć się dostrzegać, przyciągać a następnie żyć bogactwem Twego codziennego życia?

Twoja finansowa obfitość. Jestem BogaTy

Darmowy webinar online: 11 listopad godzina 20:00 czasu polskiego.

W trakcie darmowego webinaru 'Twoja finansowa obfitość. Jesteś BogaTy’ :

Zrozumiesz dlaczego obecnie nie doświadczasz finansowej obfitości
♥ Dowiesz się co zrobić, by mieć na wszystko pieniądze
♥ Opowiem Ci w jaki sposób przyciągnęłam do siebie pierwszy milion
♥ Podzielę się z Tobą sprawdzonym sposobem otwierania się na nieograniczoną obfitość

♥ W kilku słowach pod koniec spotkania opowiem Ci o prowadzonej jedynie raz do roku edycji mojego najpopularniejszego programu KURSU PRZYCIĄGANIA PIENIĘDZY oraz o ważnej przez 24 godziny promocyjnej ofercie. Warto więc przyłączyć się na żywo jeśli temat pieniądza wzbudza Twoje zainteresowanie.

Webinar potrwa około godziny- ZAPISZ SIĘ NA NIEGO JUŻ DZIŚ korzystając z umieszczonej obok rejestracji 

Zaraz po dokonaniu zapisu otrzymasz ode mnie maila z podanym linkiem webinaru.

Możesz spodziewać się praktycznej i otwierającej wiedzy, zapraszających do refleksji i głębszych wglądów wskazówek,  inspiracji, zaciekawienia, oraz przyjemnie spędzonego czasu!

ZAPISUJĘ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR 

20 Listopada GODZ 20 CZASU POLSKIEGO.

P.S.Jeżeli już teraz wiesz, że chcesz się znaleźć w limitowanej do 250 uczestników grupie tegorocznej edycji Kursu Przyciągania Pieniędzy– napisz do mnie maila z prośbą o wpisanie Cię na listę osób zainteresowanych na: sylwia@duchimateria.com

O mnie: Obfitość finansowa zawsze była moim tematem przewodnim, pieniądz prawie zawsze obficie manifestował się w moim życiu, gdyż wiedziałam jak go do niego zaprosić. Po dekadzie pracy jako londyński Power Trader- przyszedł czas na obfitość zawodową- w swej gotowości odeszłam od tego, co nie dawało mi zadowolenia i po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji- zajęłam się tym, co kocham- wspieraniem innych na ich drodze do dostatku i miłości do siebie. Ostatnim obszarem, w którym zagościła w moim życiu obfitość był obszar partnerski. Po 2 rozwodach i wielu niespełnionych relacjach- w końcu świadomie wybrałam nową jakość relacji i zaczęłam doświadczać partnerskiej miłości w pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem spełnioną kobietą, z ogromnym bagażem wzbogacających życiowych doświadczeń takich jak 14 letni pobyt zagranicą, 2 rozwody, macierzyństwo, tkwienie w nielubianym zawodzie i przejście przez zawodowe przekwalifikowanie, proces zdrowienia z trudnego schorzenia, budowanie pierwszej świadomej relacji, przejścia od silnej samokrytyki do pokochania siebie oraz wiele innych.

Uważam, że obfite życie to coś, co tylko czeka, by przejawić się w doświadczeniu każdego z nas- dlatego też z wielką radością pokazuję jak w świadomy, praktyczny i lekki sposób wychodzić z mentalności braku i wkraczać w szeroko rozumianą obfitość.

Obecnie PRZYPIECZĘTOWUJĄC mój wieloletni wkład w szerzeniu i uczeniu bogactwa życia- kończę pisać dla pewnego dużego wydawnictwa książkę o tej właśnie tematyce. Możesz spodziewać się jej w większości polskich księgarni w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy!

ZAPISZ SOBIE TĄ DATĘ W KALENDARZU!- BĘDZIE TO 1 DZIEŃ TWOJEGO OBFITEGO ŻYCIA…

BO JESTEŚ BogaTy!