Dorastanie w rodzinie dysfunkcyjnej (np. alkoholowej) odciska głębokie piętno na psychice. Dziecko musi sobie z tym jakoś poradzić i dlatego wypracowuje pewne schematy zachowań. Przenosi je później do swojego dorosłego życia, a one stają się przyczyną braku spełnienia, trudnych relacji i licznych reakcji/nawyków auto sabotujących wielowymiarowe spełnienie.

Na liczne prośby- wznawiamy cykl Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu DDD z głównym akcentem na DDA.  W pierwszej połowie roku mieliśmy już spotkania w tym temacie i znajdziesz je w wersji bezpłatnej TUTAJ jako playlistę oraz w wersji odpłatnej

JAKO PAKIET wiedzy i ćwiczeń 'Wychodzę z DDA’.

Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu to bezpłatny cykl spotkań online, których intencją jest wyjść poza destrukcyjne programy wyniesione z dziecięcych ran, odnaleźć siebie i zacząć żyć dorosłym, pełnym, cieszącym życiem. 

Kobieta, która w dzieciństwie doświadczała dysfunkcyjnego domu- najczęściej, nie staje się dojrzałą emocjonalnie kobietą, ale przyodziana w wizerunek dorosłości- pozostaje zagubionym, zmieszanym dzieckiem.

By wejść w prawdziwe uzdrowienie i rozpoznać swoją kobiecą moc i siłę- będzie jej dane zaglądnąć do muzeum swych dziecięcych wspomnień. Może być kobietą, która nie za wiele z dzieciństwa pamięta, ale może też być tą, która- pomimo tego, że chce- nie potrafi zapomnieć…

Pełnia życia jest dla nas możliwa dopiero wtedy, gdy rozpoznamy jak na nią się nieświadomie, nawykowo zamykamy.

My jesteśmy już kompletni, zasługujemy na szczęście- musimy tylko to rozpoznać, w to uwierzyć i wychodząc poza bolesne, dziecięce blokady- sobie na to pozwolić.

Nazywam się Sylwia Kocoń. Uczę jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ oraz autorką kilku otwierających na życie w pełni programów online. 

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, jak ten, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia

Powrót do siebie to jak wychodzenie z mrocznej, chłodnej jaskini, która przez całe życie zdawała się naszym naturalnym domem, jedynym który istnieje. Wyczołgujesz się z niej powoli i niepewnie, ale wiesz też, że już się nie cofniesz, bo ciepło promieni słońca, tych które to po raz pierwszy dotykają spragnionej pełni życia twarzy- przyciąga Cię, koi, nasyca.

Powrót do siebie to jak przebudzanie się z wieloletniego snu- tego, przed którym niczego nie pamiętasz, przed którym jakby niczego nie było.

Powrót do siebie to jak zrzucanie ze swoich ramion ciężaru, którego nie byłaś świadoma i nagle czujesz tą lekkość i dziwisz się, że tyle przez tak długo niosłaś.

Powrót do siebie jest pełen skrajnych emocji, mieszanych myśli, chwil nadziei i zwątpienia, słabości i siły.

Przyłącz się bezpłatnego cyklu spotkań, w ramach których będziemy razem zgłębiać, odpamiętywać i uzdrawiać:

  • rany wyniesione z dziecięcego dysfunkcyjnego domu

  • nie służące Ci mechanizmy- zwłaszcza te, które niszczą Twoje partnerskie relacje

  • kontakt ze sobą, swoją prawdziwą naturą, poczuciem zasługiwania i wartości i radością życia

Tematy kolejnych spotkań online i notatka wizualna będą przesyłane na Twojego maila wraz z możliwymi nagraniami medytacji czy innymi materiałami tego bezpłatnego cyklu.

Kolejne spotkanie tego wznowionego cyklu odbędzie się 1 sierpnia o godz. 10:00

Zapisuję się bezpłatny cykl, do niczego nie zobowiązujących spotkań 'Dorosłe Dzieci Dysfunkcyjnego Domu’, by otrzymać przypomnienia kolejnych spotkań, dodatkowe materiały oraz nagrania

↓↓↓