Dusza, Nowa Ziemia, Duchowość.

Pierwsza część z serii rozmów o tym co w naszym ludzkim życiu najważniejsze- o naszej Duszy, obliczach duchowości, zachodzących na Ziemi zmianach, Nowej Ziemi.  Czując niezwykle silne połączenie z Bogiem, od lat wspieram innych na ich drodze wewnętrznej transformacji.

Całkiem niedawno moja życiowa droga skrzyżowała się z pewnym wyjątkowym człowiekiem, który pomaga innym odzyskać ich duszę. W ułamku sekundy wyraźnie czułam, że mówimy jednym językiem choć słowa Aleksandra brzmiały o wiele bardziej profesjonalnie w kwestiach związanych z ludzką duszą. Zafascynowało mnie wszystko o czym mówi. Z fascynacji powstała ta oto seria cudownych nagrań, którymi dziś mam przyjemność podzielić się z Tobą na planie duchimaterii.

Aleksander Deyev jest terapeutą duszy, pomaga powrócić jej do ciała, gdyż w przypadku większości osób ich dusza odeszła i wciąż się oddala na skutek bólu, cierpienia i nie zwracania uwagi na to, co próbuje nam powiedzieć.
Obydwoje z Aleksandrem jesteśmy zdania, iż obecnie propagowana tzw. duchowość – jest jedynie kolejnym trendem mającym na celu zająć nasze umysły i ego. Jest próbą odwrócenia naszej uwagi od tego co naprawdę ważne, od dostrzeżenia głosu który jest w każdym z nas- głosu Duszy.
W obecnych czasach dzieje się coś wyjątkowego a jednocześnie intensywnego i często trudnego. Dlatego też trzeba o tym mówić. Proces wznoszenia się na wyższe gęstości nie obejmie wszystkich lecz jedynie tych, którzy są gotowi do przejścia na Nową Ziemię….nasze dusze dosłownie krzyczą byśmy się w końcu obudzili i zaczęli kroczyć w kierunku prawdy a nie kolejnej iluzji -tym razem określanej pięknie duchowością.

Zapraszamy wkrótce na 2 część naszego nagrania: Dusza, Nowa Ziemia, Duchowość, w której powiemy kto może otrzymać 'bilet’ na Nową Ziemię oraz co takiego stanie się w tymi, którzy tu pozostaną.