fbpx
Loading...
START2020-04-29T14:22:20+02:00

ODBIERZ CUDOWNĄ, WPROWADZAJĄCĄ W STAN KOHERENCJI  MEDYTACJĘ

Podaj swojego maila, abym mogła wysłać Ci ją na Twoją skrzynkę.

WITAJ NA MOJEJ STRONIE

Nazywam się Sylwia Kocoń. Uczę jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

POZNAJ MNIE BLIŻEJ
SPOKOJNY UMYSŁ. WYKUP TERAZ.
ZOBACZ POZOSTAŁE SZKOLENIA W SKLEPIE

marzec 2022

grudzień 2021

listopad 2021

PRZEJDŹ DO BLOGA

Zatrzymaj się na chwilę…

Jak przejść przez to życie z lekkością i zadowoleniem, pamiętając o tym kim naprawdę Jesteś…? Jak poczuć, że wszystko jest ZAWSZE OK…? Jak na co dzień mieć pewność siebie, rozpoznawać swoją wyjątkowość i bez żadnych ograniczeń wyrażać siebie? Jak wyjść poza wszelkie koncepty i ograniczające przypływ dostatku do Twojego życia przekonania?

Jak czuć się po prostu dobrze, balansować duchową i człowieczą część istnienia? Jak w chaosie masek, tożsamości, uwarunkowań i schematów rozpoznać , pokochać, zrozumieć siebie i świadomie kreować …?

Jako doświadczona Psychoterapeutka Duszy, Ciała i Umysłu mogę wesprzeć Cię na drodze odkrywania oraz wcielania w codzienne życie odpowiedzi na powyższe pytania.

Jestem niezwykle intuicyjną i zarazem logiczną kobietą i w zależności od miejsca, w którym się obecnie znajdujesz pracuję z Tobą w  obrębie: Polepszenia jakości Twojego życia oraz Głębokiego Rozpoznania tego kim Jesteś w esencji.

POZNAJ MOJE GOŚCINNE ARTYKUŁY I WYSTĄPIENIA
ZAREZERWUJ

sesje indywidualne

SUBSKRYBUJ

kanał YouTube

SPRAWDŹ

najnowsze szkolenia

Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią  wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod  wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła  i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

Sesje z Sylwią są wielkim wglądem w siebie, nowym spojrzeniem na siebie oraz życiowe okoliczności. Po godzinnej rozmowie przez Skype moje problemy nagle przestały być problemami, zobaczyłam wszystko z zupełnie nowej, świeżej perspektywy. Bardzo mi to pomogło w podjęciu kilku życiowych decyzji, zrozumiałam co jest dla mnie dobre, czego chcę, a wyimaginowane lęki przestały mnie ograniczać.

Anna, Poznań

Doświadczyłam u Sylwii „Kurs Przyciągania Pieniędzy „…
jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił Sylwię na mojej drodze🙏Doświadczam tej obfitości i darów codziennie…Cud za Cudem…
To jest niesamowite😉
Zpolecam ten program każdemu i nieskończona wdzięczność za zaangażowanie i wsparcie Sylwii dla nas wszystkich w tym procesie🙏
Cudowna Kobieta 

Agata Stasik

Polecam całą sobą. Program/postrzeganie Sylwii jest dla mnie dopełnieniem i zamknięciem pewnego etapu w mojej drodze poszukiwania siebie . Byłam albo odklejona z przewaga małej dziewczynki we mnie albo twardo stąpająca po ziemi zapominając o duszy. Sylwia pokazała mi jak to połączyć nie rezygnując ani z delikatności ani ze stawiania granic. DZIĘKUJE.

Agata Majka

Brałam udział w Sylwii Kursie Przyciągania Pieniędzy. Polecam wszystkim! Sylwia fajnie łączy podejście praktyczne z duchowym. Na kursie zobaczyłam swoje wzorce związane z pieniędzmi i nauczyłam się oszczędzać. Widzę też teraz, że mając uporządkowane finanse po prostu lżej się żyje! Dzięki Sylwia.

Aneta Pierzak

Kupiłam rok temu kurs Sylwii. przerobiłam go aż 3 razy w różnych odległościach czasu. Za każdym razem odkrywałam nowe aspekty, które po kolei wdrażałam w życie/w biznes. Mam tu na myśli bardziej aspekty mentalne , bo to one mnie blokowały. Blokowały moje pomysły. Po roku mogę powiedzieć że jest nieporównywalnie lepiej ! Nie mniej jednak samo nic się nie zrobi. Ważna jest i praca mentalna i działanie, czyli jak to ładnie mówi Sylwia: duch i materia.

Karolina Malicka

Kursy Sylwii to niezwykła podróż do odkrywania siebie i życia. Każdy jeden krok w jej towarzystwie przynosi niesamowite efekty. Kursy te zawsze są pełne ciekawych i rzetelnych materiałów, ogromnego wsparcia i zawsze tak jakoś się dzieje, że każde wypowiedziane przez nią słowo ma moc klucza, który uruchamia w nas proces powracania do siebie w zaufaniu, spokoju i miłosci. Nie znajdziecie tu suchych banałów ale zobaczycie prawdziwa osobę, która swoim doświadczeniem świadczy o skuteczności proponowanych przez nią kursów. A efekty, kiedy postanowisz stawić do jednego z nich, bywają zdumiewające a wręcz przynoszą cuda do Twojego życia. W moim przypadku tak sie stało. Jesli ktoś potrzebuje dowodów ja mogę mu je pokazać. Dziękuję Ci Sylwio, że jesteś, ze przyniosłaś do mojego życia cud życia – cud miłości, o którym tyle lat marzyłam. Dziękuję ❤️🤩

Marta Zajączkowska

Oczywiście polecam jej serdeczne przekazy które są bardzo profesjonalne ,poparte bardzo duża wiedza, zaangażowaniem a jednocześnie lekkością w prowadzeniu. Jest cudowna kobietą.

Justyna Jankowska

Z serca polecam, pracowałam z Sylwią zarówno na sesjach indywidualnych jak i programach on -line i moje życie uległo głębokiej transformacji, w wielu sferach, dzięki jej wspaniałemu prowadzeniu krok po kroku porzucałam stare i bezużyteczne programy i schematy , dając miejsce nowemu , prawdziwemu życiu, w zgodzie ze sobą, w zaufaniu, otwartości i obfitości. Zmiany teraz dzieją się praktycznie same, każdego dnia, transformują się relacje z bliskimi, relacje zawodowe, sfera finansowa, a nawet wygląd zewnętrzny  Każdemu polecam pracę z Sylwią, w bardzo ciepłej i bezpiecznej przestrzeni jaką tworzy. Dziękuję Sylwuś, że mogłam i nadal mogę uczestniczyć w tej ekscytującej podróży razem z Tobą 😘😘😘

Renata Wacławska

ach! co tu dużo mówić…w życiu chodzi miedzy innymi o spotykanie na swojej drodze odpowiednich ludzi…Sylwia jest taka osobą. Szczerość z jaka stawia się do realizowanych przez siebie projektów jest niebywała a płynąca z jej przekazu miłość na prawdę koi. Uczestnicząc w jej kursach uczę się odkrywać co stłumione i być w prawdzie. Polecam bardzo zagłębić się w świat Sylwii, by móc swój uczynić piękniejszym

Magdalena Szachniewicz


KURSY ONLINE

REZERWUJĘ
ZAZWYCZAJ ODPOWIADAM

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

09:00 ~ 16.00

SOBOTA 

10:00 ~ 12.00

Przejdź do góry