Zapraszam na głęboko transformujący, bezpłatny cykl. Jest on sam w sobie terapią. Zaczynamy podróż do siebie! Tak naprawdę- cały czas jesteśmy w tej podróży, ale teraz- zróbmy to razem i świadomie. Zapraszam Cię do pięknego, głębokiego, bezpłatnego cyklu spotkań live, które wskażą Ci kierunek ku Twojej integralności. Ten cykl bazuje na książce znanej psychoterapeutki Marthy Beck 'Droga ku integralności’ (książka jest tylko w wersji angielskiej, ale ja będę przygotowywać spotkania i ćwiczenia po polsku).Przez kilka tygodni będziemy podróżować po kolejnych treściach, inspiracji i ćwiczeniach książki, która jest głębokim procesem powrotu do miejsca, w którym czujesz swoją pełnię (czyli do integralności).Cykl jest bezpłatny, ale musisz powiedzieć mu 'tak’ i nie wycofywać się, gdy pojawi się opór (co stanie się na 1000%). Tylko wtedy będziesz mogła/mógł posmakować tego, o czym w swojej książce opowiada Martha. To jak, ruszamy?

Droga ku INTEGRALNOŚCI to nowy, bezpłatny cykl spotkań live, w których będziemy przechodzić przez kolejne warstwy swojej psyche- z pustki do pełni.  Spotykamy się  w każdą niedzielę o godzinie 10 rano. Link do spotkania wysyłam do każdej zapisanej osoby- w czwartek o 8:00 rano. W ramach spotkań PRZEJDZIEMY PRZEZ:

  • zrozumienie czym jest integralność i jej brak

  • ciemny las swoich 'grzechów’ (ran, destrukcyjnych mechanizmów)- zrobimy to jak w Boskiej Komedii Dantego- przechodząc przez kolejne kręgi własnych PIEKIEŁ

  • uzdrawiającą przestrzeń pomiędzy, czyli CZYŚĆCA

  • aż staniemy u bram raju

  • i zobaczymy jak to jest żyć, być- w zgodzie ze sobą, w swojej integralności

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą, która przez wiele lat szukała szczęścia. Znalazłam je jednak dopiero, gdy przestałam szukać. Dziś nim żyję, wiem jak ono smakuje oraz jak się z nim, w sobie połączyć. Pokazuję innym jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ oraz 'Kobieta Kompletna. Przestań szukać szczęścia. Bądź szczęśliwa’. 

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia

Zapisuję się na ten superowy, bezpłatny cykl! NIE ZAPISUJ SIĘ JEŻELI JUŻ JESTEŚ ZAPISANA NA NIEDZIELNE LIVE (czyli dostawałaś/eś maile w trakcie cyklu DDA/DDD)

Każda zapisana osoba w czwartek o 8:00 otrzyma ode mnie maila z tematem, linkiem i dodatkami do kolejnego spotkania live!

↓↓↓