OTWIERAM SIĘ NA POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI to bezpłatny mini kurs, w którym uczymy się rozpoznawać, łączyć oraz pielęgnować poczucie własnej wartości.

Poczucie własnej wartości nie jest czymś, co zdobywamy.  Zdrowa pewność siebie jest tym, co w sobie rozpoznajemy i z czym budujemy przyjazną relację.

W ten sposób ta nowo rozpoznana własna wartość staje się naszym eliksirem, odżywczym nektarem, który każdego dnia spijamy.

Jesteś wartością samą w sobie. Nie musisz jej zdobywać czy generować. Musisz ją po prostu odkryć i się z nią sercem i logiką  połączyć. 

Nazywam się Sylwia Kocoń. Uczę jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’. Już niebawem, 11 czerwca 2020- mija rok od daty jej wydania. By to uczcić, by podziękować za to, że przez niemal cały rok książka ta, dzięki każdemu jej czytelnikowi- pozostawała w pierwszej 10 bestsellerów mojego wydawnictwa- przygotowałam dla Ciebie prawdziwą UCZTĘ OBFITOŚCI w postaci tego bezpłatnego minikursu. Mam nadzieję, że z niego skorzystasz znajdując w nim to, czego pragniesz i szukasz.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia

Przyłącz się bezpłatnego minikursu, prawdziwej uczty poczucia własnej wartości. W ramach naszych 4 spotkań online podzielę się z Tobą wskazówkami o tym jak:

  • nawyk trzyma Cię w miejscu nierozpoznawanego lęku, który zamyka Cię na poczucie własnej wartości

  • wychodzić z mentalności umniejszania siebie i coraz częściej żyć z miejsca zdrowego rozpoznania własnej wartości

  • otwierać się, pielęgnować oraz doświadczać w swoim codziennym życiu wartości, którą każdy z nas jest 

Daty spotkań online MiniKursu 'Otwieram się na Poczucie Własnej Wartości’:

  • 16 sierpień godz 10:00 Dlaczego nie doświadczam poczucia własnej wartości i od czego zacząć.

  • 23 sierpień godz 10:00 Między starym, a nowym. Miejsce między umniejszaniem siebie, a życiem w poczuciu i poszanowaniu swojej wartości. Pomost. Opór.

  • 27 sierpień godz 19:00 Jak poczucie wartości ma się do doświadczenia obfitości.

  • 30 sierpień godz 10:00 Jestem Kompletna- konkretnie o tym jak CAŁY CZAS doświadczać swojej kompletności.

Zapisuję się MiniKurs 'Otwieram się na Poczucie Własnej Wartości’, by otrzymać przypomnienia kolejnych spotkań oraz ich nagrania

↓↓↓

Zaglądam na stronę Kobieta Kompletna, by poczytać więcej o startującej we wrześniu ostatniej tegorocznej edycji tego programu.