Niedzielne sesje to prowadzone od 3 lat bezpłatne spotkania online, w ramach których odkrywamy, zgłębiamy i uleczamy to, co nam już nie służy. Łączymy na nich podejście psychologiczne z metafizycznym. Przyglądamy się wyniesionym z dzieciństwa dysfunkcjom, nawykom i schematom zachowań. Doświadczamy wglądów i rozpoznajemy zależności, uświadamiamy sobie własne lęki, opór i uczymy poza nie wychodzić. Wracamy do siebie.

Niedzielne sesje odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 10 rano. Każda zapisana na sesje osoba – otrzymuje ode mnie co czwartek (o 8 rano) mejla z tematem i linkami kolejnej sesji. Mejlem wysyłam też dodatkowe materiały, notatki ze spotkań i ćwiczenia. 

Zapisuję się na NIEDZIELNE SESJE

(NIE ZAPISUJ SIĘ jeżeli już otrzymujesz ode mnie czwartkowe maile )

Każda zapisana osoba w czwartek o 8:00 otrzyma ode mnie maila z tematem, linkiem i dodatkami do kolejnego spotkania live!

↓↓↓

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą, która przez wiele lat szukała szczęścia. Znalazłam je jednak dopiero, gdy przestałam szukać. Dziś nim żyję, wiem jak ono smakuje oraz jak się z nim, w sobie połączyć. Pokazuję innym jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ ,  'Kobieta Kompletna. Przestań szukać szczęścia. Bądź szczęśliwa’ oraz najnowszego bestsellera Top Empik 'Spełniaj się. Jak oswoić własny opór i żyć pełnią życia’.

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia