KIM JESTEM?

Myślała, że musi się o wszystko tak mocno starać
Pilnować, dbać, zabiegać- inaczej nie umiała
Czasami budziła się pełna chęci, innym razem zniechęcona
Tęskniła bardzo za życiem, w którym nie jest zmuszona czy ograniczona
I wokoło wyłaniali się ludzie, którzy żyli w swego życia trudzie
I patrzyła na nich przyznając, że o wiele gorzej od niej samej mają
Ta myśl dawała jej wytchnienie, dawała kolejne sztuczne przyzwolenie, by nie być tu dla siebie

Pewnego dnia jednak poczuła, zrozumiała, że życie jest wielką ucztą, na której ona tylko po bułki sięgała
Spojrzała na innych wokoło i głośno do życia wykrzyczała
‘co z tego jak mają inni- jestem tu, by żyć swą pełnią życia i sięgać po to, co bym chciała!’

I tak też niczym brzydkiego kaczątka przemiana- skulona dziewczynka dostojną kobietą się stała
W kobiecość się przyodziała, przestała tęsknić- działała
w sercu swym bowiem wiedziała, że od zawsze to ona swój świat malowała
i od dziś w swej sile i prawdzie wybierała, by kreować to, co naprawdę doświadczać chciała
Taka jej historia powstała… i odtąd swym życiem inspirowała
a woń jej prawdziwości kolejne i kolejne serca kobiet otwierała 
Pewnego poranka i do bram Twego jestestwa zapukała…kogo tam zastała…?

Jestem kobietą jak każda inna, przeżywam podobne myśli i emocje, miewam różne życiowe okoliczności, ale… od prawie dekady świadomie wybieram jak chcę się czuć i doświadczać życia- wybieram miłość i obfitość. Niegdyś kroczyłam klasyczną życiową ścieżką: studia magisterskie z ekonomii, prestiżowa praca w angielskich bankach, usilny bieg za pieniądzem…po drodze- 2 rozwody, ukochana córeczka, 15 lat życia zagranicą, wzloty i upadki… i w końcu…chęć bycia dla siebie dobrą, bycia sobie bliską…    By zaspokoić rządny wiedzy umysł- ukończyłam w UK 3- letnie studia Metafizyczne, uzyskałam tytuł terapeuty. Moim największym skarbem i zasobem jest płynąca z własnych doświadczeń mądrość- to dzięki niej czuję drugą osobę i intuicyjnie wiem jak ją wesprzeć. Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,  lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii- wchodzę w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii jednocześnie z każdym oddechem pamiętając, że to w tym, co niewidoczne dla oczu kryje się największa moc i zdolność kreowania życia, które daje zadowolenie i obfitość.

Ahhh….- kocham też pisać i podróżować….i robię to regularnie…

Mogę wesprzeć Cię na drodze odkrywania oraz wcielania w codzienne życie odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Jak przejść przez to życie z lekkością i zadowoleniem, pamiętając o tym kim naprawdę Jesteś…?

 • Jak poczuć, że wszystko jest ZAWSZE OK…?

 • Jak być pewnym swojej wyjątkowości i bez żadnych ograniczeń wyrażać siebie?

 • Jak wyjść poza wszelkie koncepty i ograniczające przypływ dostatku do Twojego życia przekonania?

 • Jak czuć się po prostu dobrze, balansować duchową i człowieczą część istnienia?

 • Jak w chaosie masek, tożsamości, uwarunkowań i schematów rozpoznać , pokochać, zrozumieć siebie i świadomie kreować…?

Jak mogę Ci pomóc?

Możemy ‘pracować’ w obrębie: Polepszenia jakości Twojego życia i/lub Głębokiego Rozpoznania tego kim Jesteś w esencji.

Poza szeregiem posiadanych przeze mnie kwalifikacji terapeutycznych (o których możesz dowiedzieć się więcej poniżej), moje wsparcie opiera się głównie na własnym doświadczeniu oraz rozpoznaniu życia (przejście przez ciężkie życiowe doświadczenia w obrębie rozpadu małżeństwa, trudności w relacjach partnerskich, lękach, ciągłym stresie, niespełnieniu zawodowym, braku pewności siebie,  kłopotach zdrowotnych, braku równowagi życiowej, zmiennych stanach emocjonalnych).

Jestem tu po to by Cię wesprzeć na Twojej własnej drodze do spełnienia, prawdy, serca, radości. Ja również jestem na tej ścieżce… powszechnie nazwaliśmy ją przebudzeniem lub osobistym rozwojem. Jestem taka jak i Ty – doświadczam wszystkiego co jest mi dane – zarówno radości jak i bólu, z tą różnicą, że odkąd coś się we mnie otworzyło… Przestałam uciekać od tego czego nie lubię, nie stawiam oporu, nie selekcjonuję. Co więcej- czuję ogromną radość i wdzięczność za każde, ale to każde życiowe doświadczenie.

Daje mi to wielkie poczucie wolności, prawo do każdorazowego bycia w pełni sobą, podążania za własnymi pragnieniami oraz noszenia w sobie wielkiej, nigdy nie ustającej życiowej radości.

TEGO TEŻ PRAGNĘ DLA CIEBIE

UMÓW SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Wielu z nas przez całe życie kurczowo trzyma się tego, o czym nieustannie przypomina nam umysł. Często staje się to źródłem cierpienia oraz poczucia bycia ofiarą (którego wielu z nas wcale nie chce się pozbyć).

Ja również ‘tam’ byłam, też cierpiałam, spoglądając wstecz mogłabym powiedzieć, iż niemal ‘byłam uzależniona od tego co boli. Co więcej- lęk przed zmianami sprawiał, że nieświadomie wolałam pozostawać w starych, dobrze mi znanych scenariuszach- a co za tym idzie- w moim bólu.
Latami tkwiłam w głowie wspominając bolesne dzieciństwo, wszelkie ‘porażki’, sposób w jaki traktowali mnie mężczyźni, odejście męża itd. itp. Projektowałam sobie szaro bure scenariusze również i na przyszłość, wszystko to przejawiało się w ciągłych zmartwieniach i chronicznym stresie.

Co z tego wynikało? Nic, prócz poczucia bycia niespełnioną, pokrzywdzoną, rozczarowaną i złą. W 2008 roku, po powalającym mnie na kolana doświadczeniu- wszystko nagle zaczęło się dość szybko transformować…zaczęłam powracać do domu, żyć z serca, odkrywać siebie na nowo, cieszyć życiem i świadomie je współtworzyć.

RÓŻNICA MIĘDZY WSPARCIEM PSYCHOLOGICZNYM I METAFIZYCZNYM:

Metafizyk podobnie jak Psycholog uważa, że życiowe trudności mają swoje źródło w nas, a nie w zewnętrznych okolicznościach. Obydwoje rozpoznają iż źródło problemów znajduje się w podświadomości (w metafizycznej terminologii określanej jako dusza) oraz że są one powiązane z poczuciem braku spełnienia. Psycholog odkrywa niepokoje, lęki i błędne przekonania klienta. Tak samo czyni metafizyk.

Różnica między nimi polega na tym, iż dla metafizyka nie jest niezbędne by odnajdywać wszystko co znajduje się w kliencie.

Analityczne wsparcie psychologiczne opiera się na przywracaniu całej przeszłości klienta na powierzchnię. Nie umniejszając wielu zalet tego procesu należy też zauważyć, że jest to często niezwykle długa, kosztowna i nie zapewniająca trwałych efektów terapia.

Metafizyczne podejście wykracza poza ramy psychologii, bowiem opróżnianie psychiki jest jedną kwestią, zupełnie inną jest potrzeba wypełnienia jej czymś nowym.

Dlatego też rozpoznanie Wszechobecnej Wyższej Siły jest tutaj niezbędne. W wyobrażeniu klienta jest ona czymś, czego mu brakuje. To jest przyczyna wszelkiego rodzaju emocjonalnej pustki, którą staramy się sztucznie wypełniać na wszelakie codzienne sposoby. Głębokie nieuświadomione poczucie odseparowania jest źródłem naszego cierpienia, dlatego też musimy nie tylko intelektualnie przypomnieć sobie kim jesteśmy, ale przede wszystkim zacząć tym żyć.

Kwalifikacje, kursy i szkolenia:

 • Metaphysican Practitioner (Praktyk Metafizyki)- 3 letnie studia w UK.
 • Certyfikowany mentor i coach Instytutu Heartmath (HeartMath)
 • Absolwentka 4 letniej szkoły o profilu psychologiczno- pedagogicznym
 • Siódmy poziom inicjacji boskiej energii- Vortexhealing
 • Studentka Sonii Choquette, 3 poziom 6-cio sensorycznego treningu
 • Studentka Kursu Cudów
 • Nauczycielka Hatha joga, zainspirowana Anusara jogą
 • Matrix piętnowanie praktyk (u samego Karla Dawsona)
 • Kurs Denise Linn 21 dni to cudownego dobrobytu