Pełne życie, za którym wszyscy tak tęsknimy – cały czas czeka na Ciebie tu, poza oporem. Kiedy poznasz swój opór – zrozumiesz, że nie jest niczym złym, nie trzeba z nim walczyć – przeciwnie – można PRZYJĄĆ GO i OTULIĆ, a potem – nauczyć poza niego z lekkością wychodzić. Zapraszam Cię do tego, by razem ZRELAKSOWAĆ swój OPÓR.

Opór – OTULENIE to cykl dwóch godzinnych sesji, w trakcie których opowiemy sobie :

  • jak rozpoznać, że steruje Tobą nierozpoznany opór

  • czemu stawiasz opór

  • co się zmienia, gdy wychodzimy poza opór

  • jak otulać i zrelaksować opór

  • co takiego robimy w trakcie 3 tygodniowego, prowadzonego raz do roku – programu Oswoić Opór

DODATKOWO – wszyscy  zapisani uczestnicy tego cyklu otrzymają :

  • zbiór notatek z nagrań w formie pięknie opracowanego PDF

  • nagranie obu sesji (aktywne 48 godz.)

  • kupon zniżkowy na program Oswoić Opór (ta zniżka będzie tylko dla uczestników cyklu)

Zapisuję się na bezpłatny cykl spotkań  ’ Opór – OTULENIE’, który odbędzie się w dniach 17 i 19 stycznia o godz. 19:30 (daty mogą ulec zmianie, o czym poinformujemy mailem)

UWAGA! TE SESJE NIE BĘDĄ NA FACEBOOKU, ALE NA DEDYKOWANEJ TEMU PLATFORMIE, DO KTÓREJ POTRZEBUJESZ LINK

↓↓↓

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą, która przez wiele lat szukała szczęścia. Znalazłam je jednak dopiero, gdy rozpoznałam, że moim życiem cały czas sterował opór, w przeróżnych postaciach, często nieuświadomiony.  Od tego zaczęło się moje nowe, pełne życie.

Dziś, pokazuję innym jak rozpoznawać bazujący na różnych lękach opór, jak relaksować opór, żyć u jego boku i poza niego z lekkością wychodzić. 

Jestem autorką bestsellerowych książek „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’,  'Kobieta Kompletna. Przestań szukać szczęścia. Bądź szczęśliwa’ oraz 'Oswoić Opór’.

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia