Jak poprawić moje finanse?Jak poprawić moje finanse?

Tak wielu z nas w obecnych czasach czuje, że ich sytuacja finansowa nie należy do najlepszych.

Tak często słyszymy od znajomych, rodziny czy też we własnym domu, że ciągle brak nam na wiele rzeczy pieniędzy, musimy się liczyć z każdym groszem, nie możemy sobie na coś pozwolić.

Choć sama nigdy nie doświadczyłam ciężaru słabej sytuacji finansowej- jestem jej jak najbardziej świadoma i niemal na co dzień rozmawiam o niej ze swoimi kursantami czy klientami.

Choć nie pochodzę z bogatej rodziny- od zawsze miałam wielką łatwość do przyciągania pieniędzy- dzięki czemu mogę teraz np. prowadzić szkolenia z zakresu przyciągania dostatku.

Doskonale zdaję sobie bowiem sprawę  jak wiele osób boryka się z tego typu problemami.

Sami odpowiedzcie sobie na pytanie: Jak często rozmyślacie, przejmujecie się i denerwujecie waszą sytuacją finansową…?

Jak często zadajecie sobie pytanie: Jak poprawić moje finanse?

Jak często pracujecie długimi godzinami, by tylko dorobić dodatkowe pieniążki?

Jak często rezygnujecie z życiowego balansu, robicie coś kosztem upragnionego stylu życia, zaniedbujecie rodzinę i przyjaciół, rezygnujecie z marzeń?…wszystko w imię kolejnych prób pogrubienia swoich portfeli.

I co najważniejsze- czy widzicie jakieś pożądane długotrwałe rezultaty swoich działań?

Czy wasz wysiłek przynosi stałe korzyści, stabilizację finansową, zadowolenie i poczucie spełnienia?

Każdy musi chyba indywidualnie odpowiedzieć sobie na powyższe pytania, by zauważyć i zrozumieć co takiego się naprawdę dzieje w Waszym życiu.

Co więcej- ten moment proponowanej przeze mnie zadumy może być dla niejednego z Was bardzo odkrywczy, może stać się początkiem wielkiej transformacji na drodze do nieustającego dostatku i radości. Taka jest przynajmniej moja intencja…reszta jak zawsze należy tylko i wyłącznie do Was…

Zapytasz więc zniecierpliwiony/-a: Jak poprawić moje finanse?

A ja Ci na to odpowiem, że najprawdopodobniej koncentrujesz się na niewłaściwych obszarach swojego życia.

Najprawdopodobniej szukasz rozwiązania, inwestujesz swoją energię w miejsca w których nie znajdziesz długoterminowego dostatku i spełnienia….

Co mam tutaj na myśli?

Otóż, większość ludzi stara się jedynie wykombinować w jaki sposób mogą znaleźć sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Rozmyślamy o dodatkowych możliwościach, analizujemy, ciężko pracujemy, angażujemy w to całą naszą energię, czas i wiarę.

I nawet jeśli uda nam się od czasu do czasu wzbogacić- bardzo często szybko powracamy do poprzedniego poziomu zamożności.

Przeprowadzano nawet statystyki wśród osób wygrywających duże kwoty pieniędzy w narodowych loteriach typu totto lotek. Wyniki badań jedynie potwierdziły to o czym staram się tutaj napisać- większość zwycięzców po kilku latach od wygranej powracało do dokładnie takiego samego poziomu zamożności jak przed otrzymaniem tej dużej pieniężnej nagrody.

Dlaczego tak się dzieje?Jak poprawić moje finanse?

Otóż rozwiązanie tej zależności kryje się w naszych głowach, a dokładniej mówiąc- w naszych (najczęściej nieuświadomionych) przekonaniach.

W zależności od takiego jakiego rodzaju programy wynieśliśmy z rodzimego środowiska, jakie uwarunkowania przejęliśmy w okresie naszego dorastania- tego rodzaju dotyczące pieniędzy (i nie tylko) schematy będziemy powielać w naszym życiu.

Jeżeli np. nieświadomie wierzymy w to, że pieniądze szczęścia nie dają lub też nas się nie trzymają- z całą pewnością będziemy zmagać się z ich brakiem.

Lub też jeśli wierzymy, że na pieniądze trzeba ciężko pracować- takie też będą nasze życiowe doświadczenia.

Wszystko to o czym pisze jest zwięzłą wersją tego co bardzo szczegółowo omawiamy i odkrywamy w szkoleniu przyciągania dostatku (https://duchimateria.com/szkolenia-i-sesje/szkolenia-online/kurs-przyciagania-pieniedzy/)- nie jest bowiem możliwe, by tak obszerny temat przedstawić dokładnie w zaledwie jednym krótkim artykule.

Co jednak mam wielką nadzieję przekazać to to, iż : po pierwsze- każdy z nas ma naturalne prawo do wszelkiego, niczym nieograniczonego, stale do nas płynącego dostatku! (moje życie jest tego najlepszym przykładem)

po drugie- nasza sytuacja materialna jest wiernym odzwierciedleniem naszego wnętrza!

po trzecie- każdy kto pragnie poznać, zrozumieć i przetransformować to co hamuje jego dostęp do dużych pieniędzy- osiągnie to dzięki zaangażowaniu w ten intensywny i głęboki proces

i po czwarte- najważniejsze- Nie możemy rozwiązywać naszych problemów finansowych poprzez próby zarobienia dodatkowych pieniędzy! Możemy je rozwiązać jedynie poprzez chęć i koncentrację na samym sobie, poprzez przystąpienie do pracy nad głębokim zrozumieniem i uzdrowieniem relacji ze sobą…

Wybór- jak zawsze- należy tylko do nas!

 

 

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł- polub go lub prześlij dalej znajomym- na pewno będą Ci za to wdzięczni 🙂