Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund?Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund?

Jedną z najbardziej praktycznych i wartościowych rzeczy jakiej nauczyła mnie praktyka metafizycznych zagadnień oraz duchowe doświadczenia- to głębokie zrozumienie tego, iż NASZE SZCZĘŚCIE JEST NASZYM WŁASNYM WYBOREM!

Gierka między zadowoleniem a cierpieniem odbywa się w naszych głowach i wiele osób nieustanie pyta: Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund.

Tak często rozglądamy się na spełnieniem i radością we wszystkim co znajduje się poza nami, zupełnie ignorując to, że mamy je na wyciągnięcie ręki.

Nieustannie wydaje nam się, że na pewno będziemy już szczęśliwi, gdy tylko kupimy upragniony dom, samochód, wzbogacimy się, dostaniemy daną pracę, poznamy kogoś wyjątkowego itd. Itp…

W rzeczywistości jednak te wszystkie rzeczy, których poszukujemy na zewnątrz- choć potrafią dawać nam chwile radości- to jednak nie są w stanie zapewnić nam niczym niezachwianego, prawdziwego poczucia spełniania i miłości.

Prawdziwa radość życia, coś co nigdy nie przemija, jest w nas niezależnie od okoliczności- jest w każdym z nas!

Wszechogarniająca nas radość, nie jest wytworem wyobraźni joginów, czy też przekazywaną przez niektórych ludzi iluzją.

To nasza prawdziwa natura, coś co jest w nas, z czym przychodzimy na świat i od czego potem często się nieświadomie odcinamy.

A miracle is a shift in perception from fear to love

W ciągu dnia mamy około 60 tysięcy myśli w naszych głowach. I to właśnie w nich kryje się cały sekret naszego samopoczucia i radości życia.

Każdorazowo, gdy w świadomy sposób wybieramy czystą, pozytywną myśl- nasze życie wypełnia cud, który jak mówi Kurs Cudów- jest wyborem miłości nad strachem.

 

Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund?

Technika ta jest zapożyczona z nowej książki Gabrielle Bernstein ,Miracles now’.

Proponuje ona, by nosić na nadgarstku gumową bransoletkę, która stanie się naszym przypominaczem negatywnego myślenia.

Za każdym razem, gdy złapiesz się na wciąganiu w pewien czarny, niepożądany scenariusz w Twojej głowie- naciągnij lekko opaskę i puść strzelając nią sobie w rękę.

Dziwna propozycja?

Być może tak, lecz bardzo skuteczna, gdyż pomaga nam dostrzec i pozbyć się zaprogramowanych w nas schematów negatywnych myśli.

W ten prosty i zabawny sposób bardzo szybko wytworzycie w sobie naturalny wybór dobrych myśli nad tymi, które pogarszają nasz nastrój i samopoczucie.

 

Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund?

Jak pozbyć się negatywnych myśli w kilka sekund?

Naciągnij swoją gumową bransoletkę i tym samym każdorazowo zmieniaj swoją percepcję świata ze strachu na miłość!

Szczęście jest Twoim własnym wyborem, jest ukrytym diamentem w Twojej własnej kieszeni!