Sylwia jest bardzo szczególną osoba. Miałam z nią  wielka przyjemność prowadzić kurs w lutym tego roku i byłam pod  wrażeniem jej wiedzy, pokory, mądrości i ciepła. Sylwia dzieli się tym co sama doświadczyła  i przerobiła w swoim własnym życiu. ( lub na własnej skórze). Przynosi inspiracje i nadzieje w życie wielu ludzi.

Sesje z Sylwią są wielkim wglądem w siebie, nowym spojrzeniem na siebie oraz życiowe okoliczności. Po godzinnej rozmowie przez Skype moje problemy nagle przestały być problemami, zobaczyłam wszystko z zupełnie nowej, świeżej perspektywy. Bardzo mi to pomogło w podjęciu kilku życiowych decyzji, zrozumiałam co jest dla mnie dobre, czego chcę, a wyimaginowane lęki przestały mnie ograniczać.

Anna, Poznań

„Gdy uczeń jest gotów to  nauczyciel się znajdzie”
Jeśli czytasz te słowa oznacza to, że nauczyciela już odnalazłaś/odnalazłeś. Zadajesz sobie pytanie, czy Sylwia pomoże Ci w zrozumieniu siebie oraz świata otaczającego Ciebie? Gwarantuję Ci, że tak właśnie się stanie….
Mądrość którą Sylwia ma w sobie, zrozumienie, ciepło oraz miłość do tego czym się zajmuje, to wszystko sprawi, że rozkwitniesz jak najpiękniejszy kwiat, a Twoje życie jeśli tylko na to pozwolisz stanie się takie jakie chcesz żeby było.
Ja zakochałam się w Sylwii od pierwszego jej słowa i czułam całą sobą, że oto właśnie ona będzie moim nauczycielem, moim drogowskazem na mojej ścieżce życia. Z brzydkiego kaczątka jestem dziś pięknym łabędziem, którego blask, siła, ciepło promienieję, mądrość i świadomość siebie. Jestem na ścieżce zrozumienia życia. Wyszłam poza umysł by doświadczać, czerpać z życia, rozumieć i nadal się uczyć poznawać siebie, taką prawdziwą odartą z mask i pancerzy.
Pamiętaj, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, reszta sama pojawi się w odpowiednim czasie tylko daj sobie na to szanse.
Sylwia, dziękuje Tobie za to, że jesteś i że dzięki temu i ja mogę być.

Basia, Polska

Sylwia jest mistrzem w tym co robi. Uświadomiła mi, że wszystkie negatywy które podpowiada mi mój umysł to bzdury które nie są prawdą. Uświadomiła mi także, że jestem kimś o wiele wspanialszym i potężniejszym niż mogłabym przypuszczać. Dzięki niej zakochuję się sama w sobie.
Czuję ogromną wdzięczność za to, że Sylwia JEST.

Iwona, Francja

Po czwartkowej rozmowie z Tobą parę rzeczy sobie uświadomiłam. Dla przypomnienia, brak kontaktu z moimi dziećmi, z moją córką. Pościłam i odpuściłam swoje oczekiwania, uwolniłam tzw. energie z siebie, jak zwal tak zwal. Zrobiła się przestrzeń we mnie,WOLNOŚĆ…… i wtedy przyszło coś nowego do mnie, dla mnie. W piątek zadzwoniła moja wnuczka do mnie i zaprosiła mnie na weekend. UŚCISKI z moja córką i wnuczką były najcudowniejszą rzeczą, taka mała a jednocześnie tak wielka MIŁOŚĆ. I słowa mojej wnuczki na spacerze ni stąd ni z owad……wiesz babciu, ja Ciebie takkkkk bardzo kocham……… Milo to słyszeć ale jeszcze milej jest to czuć, to piękne uczucie, które jest i płynie z serca małej dziewczynki.

Dziękuje Ci Sylwia, ze jesteś, ze Ciebie spotkałam.

Danuta

Sylwia jest osobą ciepłą, rozumiejącą, czującą problemy oraz niepokoje innych. W bardzo przyjazny, lecz jednocześnie profesjonalny sposób podchodzi do kwestii pomocy, wspierania osób, z którymi pracuje. Już po kilku minutach spędzonych w jej towarzystwie- nie ma wątpliwości, że została stworzona do pracy z ludźmi oraz do dzielenia się wiedzą bazującą nie tylko na zagadnieniach wyuczonych, lecz przede wszystkim na latach własnych doświadczeń, niezwykłej pasji do zagłębiania się w sobie, analizowania, wielkiemu zaangażowaniu w pracy nad rozwojem osobistym oraz duchowym.
Nie jest ona typową terapeutką, gdyż jako osoba o wyraźnie dużym stopniu ‚przebudzenia’- każdą rozmowę z klientem, całkowicie dostosowuje do jego indywidualnych potrzeb łącząc zagadnienia czysto psychologiczne z metafizycznymi.
Jej praca pomaga zmienić nastawienie do życia na pozytywne, pozwala dostrzec i co najważniejsze naprawdę poczuć, zrozumieć- że wszelkie doświadczenia są nam jak najbardziej potrzebne i są czymś korzystnym. To niesamowite- jak w przeciągu zaledwie kilku rozmów z Sylwią- potrafimy w dosłownie rewolucyjny sposób zmienić sposób postrzegania siebie i świata tak, by nieustannie cieszyć się i doceniać życie.

Dagmara K., Kraków

Rozmowa z Sylwią była prawdziwą przyjemnością. Strach i skrępowanie związane z opowiadaniem o sobie znikały z każdą kolejna minutą i po chwili już mogłam bezstresowo się otworzyć. Sylwia stwarza przestrzeń dla swojego rozmówcy, więc bez problemu zmieściłam się tam ze wszystkimi moimi myślami i pytaniami dotyczącymi coachingu i nie tylko. Pełny profesjonalizm i pełna życzliwość, mogę spokojnie polecać wszystkim 🙂

Agata M., Kraków

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na uczestnictwo w Kursie o przyciąganiu pieniędzy. Przerósł moje oczekiwania. Myslałam, że bedzie dużo teorii i ćwiczen i ja bedę musiala szukac motywacji aby je wykonać. Tak się zdarzało np. przy innych książkach: dostawałam wiedzę, ale ze zrobieniem ćwiczeń zwlekałam lub ich nie robilam. Tu jest inaczej, chcę wykonać ćwiczenia ponieważ chcę się  nimi podzielic z Toba, zobaczyć czy mas jakieś uwagi lub komentarze i wiem ze moge na nie liczyc. Myślę, że jest to bardzo motywujace w szkoleniu i naprawdę od samego rana czekam na nowy material. Czytam go szybko w pracy a później jeszcze raz w domu jak już mogę się skupić.
Tak jak wspomniałam jestem bardzo zadowolona z kursu. Uważam że jest on napisany w bardzo  przyjemny, prosty i przyjazny sposób, a ćwiczenia pomagają w pozbieraniu naszych myśli i marzeń. Nawet nie wiedziałam, że mam ich tak wiele! One oczywiscie spotęgowały moje pragnienia przyciagniecia bogactwa i pieniędzy! Nie przestaje się usmiechac i non stop o tym myślę! Uwielbiam że ludzie pytają : a ty co taka szczęśliwa? coś się stało? ja na to po prostu jestem szczesliwa   Czułam, że muszę podzielić się z tobą tą wdzięcznością

Sylwia K., Londyn

Dziękuję, jestem pod wrażeniem Twoich szkoleń, wraz z tymi materiałami płynie niesamowita energia, którą może nie każdy odczuwa, ale ona swoje robi – wystarczy się tylko na nią otworzyć. Pracuję z energiami niezarobkowo od 3 lat i powiem Ci że po 1 lekcji znalazłem u siebie  przyblokowany kanał przepływu, i dzięki twojej inspiracji -po udrożnieniu przepływu – odczuwam że to mi ciążyło od dawna. Powiem Ci że im jest się dalej tym więcej trzeba pokory.

Mirek

Szkolenia online u Sylwii są najwyższej jakości, mnóstwo materiałów, wszystko czego potrzeba- audio, video i materiały PDF. Wiadomości zawarte w szkoleniu obejmują całą gamę informacji, wiedzy potrzebnej do przetransformowania sytuacji finansowej uczestnika. Rezultaty są zależne od systematyczności korzystania z tej wiedzy w życiu codziennym. Ponieważ sam zaangażowałem się w ten proces, efekty były szybkie i bardzo zadowalające. Polecam to szkolenie każdemu kto pragnie polepszyć swoją finansową sytuację.

Krzysztof, UK

Witajcie Kochani. Chciałabym polecić Wam program MUSS, który jest dostępny u Sylwii. W sumie nie chodzi mi o to, żeby kogoś namawiać na wzięcie udziału w nim. Jedynie chcę się tylko z Wami podzielić moimi własnymi spostrzeżeniami po odbyciu 6 tygodniowego programu. Najważniejszą rzeczą jaką wyniosłam z tego było zrozumienie, że nie skupiam się na tym jakie informacje do mnie przychodzą. Mój mózg odbierał i przyjmował do wiadomości tylko to, co było dla niego komfortowe. W ogóle nie słuchałam serca, które wołało o dopuszczenie do głosu. Zrozumiałam, że brakuje mi jakiejkolwiek koncentracji, uwagi na tym, co i kto do mnie mówi, czy też co się wokół mnie dzieje. Co za tym idzie przyciągałam do swojego życia takie sytuacje, które mówiły do mnie, że mam do przepracowania programy, które zakodowałam w dzieciństwie i w okresie dorastania. Program MUSS otworzył mi oczy, ale było to możliwe tylko dzięki mojej gotowości na pobyciu i wsłuchaniu się w siebie. Wówczas zaczęłam też wczytywać i wsłuchiwać się w materiały, które otrzymywałam od Sylwii. Wtedy też zrozumiałam ile cennej wiedzy Sylwia nam przekazuje. Ile ciekawych pytań nam zadaje, na które musimy sobie sami odpowiedzieć, z którymi musimy pobyć, żeby je poczuć i żeby przyszła do nas jakaś odpowiedź. I tak naprawdę tylko szczere odpowiedzi zgodne z naszym sercem mogą nam w czymś pomoc. Musimy też pamiętać, że to jest praca nad sobą i nikt inny za nas jej nie wykona, a jedynie ten ktoś może nam w tej drodze pomoc. Ja jestem dopiero na początku poznawania siebie, to jest praca na całe życie, ale dzięki Sylwii i jej pomocy jest mi łatwiej. Także polecam ten program, ale nikogo nie namawiam. Każdy musi sam się w siebie wsłuchać i zastanowić się czego tak naprawdę potrzebuje. To my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie i nasze decyzje. I z tym Was Kochani zostawiam, a Tobie Sylwuś serdecznie dziękuję. Trzymajcie się i życzę powodzenia.

Julka, Norwegia

Sylwio- Słuchałam Ciebie z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością. Przemówiłaś do mnie w 100% a ponieważ długo rozmawiałyśmy na naszym spotkaniu w Krakowie dokładnie czułam co chcesz powiedzieć. Jestem tak podekscytowana tym wszystkim co usłyszałam, że moja dusza tryska radością.

Sylwia, mimo, że mówiłaś o sprawach, które tak naprawdę omówiłyśmy, to słuchanie Twoich wskazówek po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu, że warto iść w kierunku, który podpowiada serce. Ja jestem dopiero na początku tej drogi i wiem, że wiele przede mną nauki, analizy, trudu, wzlotów, upadków, radości i łez ale jakoś mnie to nie przeraża a wręcz fascynuje. Mam takie właśnie uczucie, o którym mówiłaś – niepewność splatająca się z emocjami i niezwykłym uniesieniem, że ta zmiana jest mi potrzebna i choć nie wiem co sie za nią kryje mam bardzo silną potrzebę zrobienia tego kroku.

To jest niesamowite, jak Ty cudownie potrafisz trafić do czytelnika, wyłuskać sedno sprawy. Uważam, że dzieje się tak dlatego, bo całą sobą czujesz to co piszesz i płynie to z głębi Ciebie. Wiem co mówię- Ty jesteś stworzona do pracy z ludźmi, od Ciebie emanuje tak pozytywna energia, że nawet nie zdajesz sobie sprawy. Przyciągasz do siebie ciepłem, radością, pozytywnym myśleniem- po prostu całą sobą. Ja oceniam , że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu- naprawdę to nie pochlebstwa to cała prawda o Tobie….

Ewa B., Kraków

Dziekuję Ci za to, że pomogłaś mi zmienić spojrzenie na Świat. Z twoją pomocą, dwa lata temu, w chwili zwatpienia, zrozumialam, że tak naprawdę, wszystko zależy ode mnie i tylko ja jestem w stanie poprawic stan mojego życia zaczynając od zaakceptowania i pokochania siebie. Mając Ciebie jako mentora- nauczylam się na nowo cieszyć życiem i przyjmować każde doświadczenie życiowe ze spokojem i wiarą. Pomimo tego, że jestem osoba wierzacą i kierujacą się sercem, jednak strach powodował, że często wątpiłam w siebie i poddawałam  bez walki myśląc, że wszystko działa przeciwko mnie. Rozmowy z Tobą przyczyniły się do tego, że zrozumiałam, że w życiu nie trzeba walczyć o przetrwanie tylko uwierzyc w siebie, pozbyć się strachu i kierowac miłoscią i zaufaniem. To wszystko sprawiło, ze dziś jestem silniejszą osobą i zrozumiałam, że chcę pomagać innym odnaleźć tż siłę i sens życia. Pomimo wielu przykrych przeżyć, które ostatnio dotknęły mnie i moją rodzine, potrafię odnaleźć w sobie spokój i siłę, aby wspierać najbliższych i przywrócic im wiare w lepsze jutro. I za to Ci dziekuję

Ania H, Londyn
SPRAWDŹ DOSTĘPNE SZKOLENIA