Co do siebie przyciągasz?

Co do siebie przyciągasz?

Co do siebie przyciągasz?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to się dzieje, że niektórzy z nas zdają się ciągle przyciągać do siebie pożądane doświadczenia, podczas gdy innym wychodzi to o wiele słabiej?

Zapewne nieraz miałeś okazję obserwować kogoś, kto jak to się mówi ‘nie grzesząc urodą’- był otoczony wianuszkiem adoratorów oraz pogodnych, sympatycznych ludzi?

Być może spotkałeś kiedyś kogoś kto był uosobieniem piękna, lecz z jakiegoś powodu nie mógł znaleźć partnera czy też stworzyć z kimś przyjacielskie relacje?

Jest to oczywiście jedynie przychodzący mi na myśl przykład, który może intrygować choć oczywiście tak naprawdę wygląd w prawdziwych relacjach międzyludzkich nie ma większego znaczenia.

 

Do czego zmierzam?

Otóż do wzbudzenia w Tobie ciekawości, do odpowiedzenia sobie szczerze na pytanie: Co do siebie przyciągasz? Co więcej- dlaczego tak się dzieje?

 

Wracając do wybranego przeze mnie przykładu- jak to jest, że np. kobieta o sporej nadwadze i niezbyt atrakcyjnej urodzie- może działać jak magnes i przyciągać do siebie spragnionych jej zainteresowania mężczyzn?

Jeśli odpowiedzią na powyższe pytanie nie jest najprawdopodobniej  wygląd zewnętrzny-

– Z całą pewnością jest więc niezwykle sympatyczna- odpowiesz…a ja na to dodam- że nie koniecznie, a nawet- dla potrzeb tych rozważań załóżmy, że należy ona do średnio przyjemnych charakterów.

 

Skoro więc naturalna zdolność owej kobiety nie tkwi ani w jej wyglądzie ani w nadzwyczaj przyjaznej osobowości- co takiego sprawia, że przyciąga do siebie coraz to nowszych adoratorów?

 

Nie trzymając Cię dłużej w stanie ciekawości- powiem krótko- kluczem do powyższej zagadki są jej silnie zakorzenione przekonania!

W cokolwiek wierzysz- tego doświadczasz…i uwierz mi, że nie są to jedynie puste, nic nie znaczące słowa.

Od dziecka doświadczałam tego na własnej skórze a odkąd zaczęłam żyć świadomym życiem- korzystam z tej magii naszego istnienia w każdym momencie mej egzystencji.

 

Co do siebie przyciągasz?

Przyglądnij się swoim doświadczeniom, a następnie zauważ, iż cokolwiek wypełnia Twoje życie- jest to czyste odzwierciedlenie Twoich własnych wierzeń.

Jeśli więc- doświadczasz braku pieniędzy- masz w sobie 1 lub cały szereg przekonań blokujących naturalny, niczym nieograniczony przypływ pieniędzy do Twojego życia.

Jeżeli ciągle nie możesz schudnąć- wierzysz w coś, co Ci na to nie pozwala.

Gdy nie możesz znaleźć partnera- po prostu nie dopuszczasz go do siebie lub wręcz odpychasz nieuświadomionymi wierzeniami.

 

Czujesz to?

Co do siebie przyciągasz?

Co do siebie przyciągasz?

Przyciągasz do siebie wszystko to w co wierzysz, bierzesz za coś pewnego i w żadnym stopniu nie kwestionujesz.

Nie musisz od razu wiedzieć co to takiego- wystarczy że zauważysz jakie aspekty Twojego życia nie dają Ci zadowolenia i dopiero z tego miejsca zaczniesz obserwować co takiego przyciągasz i dlaczego.

Odkrywanie siebie to proces, który wymaga cierpliwości i zaangażowania.

Co jest cudowne- to niezaprzeczalny fakt, że to działa i życie naprawdę staje się pełniejsze i prawdziwsze.

I co najlepsze- gdy rozumiemy co i dlaczego do siebie przyciągamy- zaczynamy rozumieć, że mamy wybór…zaczynamy czuć, że nikt inny lecz tylko my sami każdorazowo decydujemy o tym, czego pragniemy doświadczać i co możemy swobodnie sobie kreować!

 

Powodzenia!

 

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł- polub go lub podziel nim ze swoimi znajomymi!