CIESZĘ SIĘ, ŻE TU JESTEŚ

Jeśli dotarłaś aż tutaj wędrując po mojej stronie,
najprawdopodobniej, świadomie lub też nie, czujesz że chcesz
coś w swoim życiu zmienić.


♥ OBECNIE NIE POSIADAM WOLNYCH TERMINÓW NA SESJE DO KOŃCA CZERWCA ROKU 2019 ♥

By znaleźć się na liście oczekującej lub zarezerwować termin na maj- wyślij mi maila na sylwia@duchimateria.com

Dziękuję!


Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Znajdujesz się w miejscu wyjątkowym, bezpiecznym, przepełnionym zrozumieniem, radością i wsparciem… Jedyne co Ty musisz zrobić, to powiedzieć do siebie głośno i stanowczo:

Tak, bardzo pragnę w końcu stworzyć sobie życie, które kocham.

Jestem Metafizycznym Terapeutą, Certyfikowanym coachem oraz mentorem Instytutu HeartMath, absolwentką szkoły o profilu psychologiczno – pedagogicznym, bioenergoterapeutką, nauczycielką jogi, kobietą świata korporacyjnego.

Mogę Cię wesprzeć:

W zrozumieniu, odkryciu towarzyszących Ci w życiu powracających schematów, okoliczności oraz w dostrzeżeniu w nich pięknych, życiowych lekcji. Co za tym idzie- wykreujesz w sobie nową, dużo barwniejszą przestrzeń, poczujesz wolność, radość oraz wdzięczność za wszystko co miało lub wciąż ma miejsce w Twoim życiu.

W powrocie do domu- czyli stopniowym odkrywaniu siebie, zauważaniu tego co Tobą nie jest, łączeniem ze swoją intuicją, sercem. Wszystko to sprawi, że zaczniesz w końcu czuć całym sobą kim jesteś i czego pragniesz, co jest dla Ciebie właściwe. Wpłynie to na łatwość dokonywania wyborów, podążaniu za Twoimi marzeniami i ich realizacji, przechodzeniu przez ograniczające Cię lęki, coraz to intensywniejszym poczuciem że życie jest po to, by żyć pełną piersią, bawić się i świadomie je kreować.

W pracy z Twoimi emocjami, wyciszaniem się, stresem.

W tworzeniu zdrowej, opartej na szacunku i miłości relacji z samym sobą, a co za tym idzie- budowaniu sobie życia które daje Ci radość, satysfakcję i spełnienie w każdym jego aspekcie.

To wszystko jest możliwe – radość, spełnienie i wewnętrzny spokój to naturalne prawa naszego istnienia.

Nie oznacza to jednak, że proces poszerzania własnej świadomości, odkrywania siebie, wewnętrznej transformacji jest prosty i szybki. Wymaga on Twojego zaangażowania oraz szczerych chęci głębszego poznania siebie oraz towarzyszących w życiu schematów. Większość z nas dawno utraciła kontakt ze swoim wewnętrznym głosem, żyje kierując się strachem, ogranicza, hamuje, nie ufa życiu…

Naszym zadaniem jest teraz poznanie i zrozumienie siebie, obieranie kolejnych warstw sztuczności z naszego codziennego ‚ja’, stopniowe łączenie z intuicją, odkrywanie i kochanie siebie na nowo,…dokładnie tak, jak to robiliśmy, gdy byliśmy jeszcze dziećmi…

Jest to piękny proces, w trakcie którego poczujesz, że żyjesz, zaczniesz płynąć na ‚fali’ życia, cieszyć się nim i bawić. Proces ten nie jest, jednak, dla wszystkich. Jest on dla tych, którzy szczerze chcą się w niego zaangażować, którzy wiedzą że chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze.

Jeżeli czujesz, że już najwyższa pora na zmiany, na przystąpienie do świadomego procesu budowania spełnionego życia- jestem tutaj by Cię wspierać na Twojej drodze do wolności. Możemy pracować poprzez Skype lub na żywo. Możemy spotkać się na jedną sesję, lub też ustalić cały długoterminowy program naszej współpracy.

PAKIETY DLA KAŻDEGO

Wybierz ilość spotkań:

1 spotkanie

400PLN60 minut
  • Online

3 spotkania

1000PLN3 x 60 minut
  • Online
  • Mailowe wsparcie
  • Sesje co 5-7 dni, PAKIET NALEŻY WYKORZYSTAĆ W CIĄGU MAX. MIESIĄCA

SESJA INDYWIDUALNA

REZERWUJĘ SWÓJ TERMIN