O KURSIE

ESENCJĄ TEGO PROGRAMU JEST UCZENIE SIĘ ROZPOZNANIA ŹRÓDŁA TWOICH PRAGNIEŃ:

CZY PŁYNĄ Z SERCA (DUSZY) CZY Z EGO?

Skuteczny i głęboki, 4- modułowy program online,
którego celem jest pokazanie Ci jak rozpoznać głos serca od ego oraz jak korzystając z magnetyzmu umysłu przyciągać do swojego życia to, czego pragniesz. Program ten jest unikatowy, gdyż koncentruje się on zarówno na duchu jak i materii.

Program jest obecnie oferowany jako siostrzany kurs Kursu Przyciągania Pieniędzy i jest przeznaczony do pracy samodzielnej!

 

Z miejsca tego głębokiego połączenia ze sobą, z miejsca zrozumienia Twych prawdziwych pragnień- przy pomocy swego magnetycznego umysłu- będziesz kreować wymarzoną rzeczywistość.

W trakcie programu będziemy razem uczyć się:

  1. korzystać z magnetycznej siły umysłu i serca, by przyciągać swe pragnienia
  2. rozumieć siebie i swoje potrzeby oraz pragnienia
  3. podejmować decyzje przyczyniające się do Twojego spełnienia
  4. czerpać zadowolenie z codziennego życia
  5. rozpoznawać głos ego oraz serca
  6. budować prawdziwą pewność siebie
  7. urzeczywistniać swoje pragnienia- korzystając z magnetycznej siły serca i umysłu

Co otrzymasz w ramach kursu?

Program zawiera 4 części i składa się z:

Starannie opracowanego dzienniczka materiałów (zawierających między innymi zaawansowane, sprawdzone techniki psychologiczno-metafizyczne, ćwiczenia, poszerzające świadomość głębokie pytania, wskazówki i informacje)

Video (kilka godzin nagrań). Każde nagranie nawiązuje do kolejnego tygodnia pracy i prowadzi Cię głębiej do Twojej autentyczności i świadomej kreacji obfitości z serca

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Program można zakupić do 19 lipca, jego cena jest niższa od cen pozostałych programów ponieważ jest to program do samodzielnej pracy (czyli natychmiastowy dostęp do całości materiałów panelu kursanta oraz do grupy na facebooku).

Cena programu to 299zl

By dokonać jego zakupu proszę o dokonanie przelewu (z podaniem swojego maila w tytule) na konto lub skorzystać z przycisku poniżej:

Sylwia Kocoń
Konto ING
22 1050 1445 1000 0097 1561 9947
IBAN:PL 22 1050 1445 1000 0097 1561 9947
Kod BIC SWIFT:INGBPLPW

Kupuję program Magnetyczny Umysł Szeptany Sercem.

O mnie:

Nazywam się Sylwia Kocoń,

Jestem kobietą jak każda inna, przeżywam podobne myśli i emocje, miewam różne życiowe okoliczności, ale… od prawie dekady świadomie wybieram jak chcę się czuć i doświadczać życia- wybieram miłość i obfitość. Niegdyś kroczyłam klasyczną życiową ścieżką: studia magisterskie z ekonomii, prestiżowa praca w angielskich bankach, usilny bieg za pieniądzem…po drodze- 2 rozwody, ukochana córeczka, 15 lat życia zagranicą, wzloty i upadki… i w końcu…chęć bycia dla siebie dobrą, bycia sobie bliską…    By zaspokoić rządny wiedzy umysł- ukończyłam w UK 3- letnie studia Metafizyczne, uzyskałam tytuł terapeuty. Moim największym skarbem i zasobem jest płynąca z własnych doświadczeń mądrość- to dzięki niej czuję drugą osobę i intuicyjnie wiem jak ją wesprzeć. Jako terapeuta pracuję nie tylko na poziomie umysłu i emocji,  lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii- wchodzę w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji.

Na co dzień praktykuję balansowanie, integrowanie we mnie ducha i materii. Kocham być człowiekiem i koncentrować  na materii jednocześnie z każdym oddechem pamiętając, że to w tym, co niewidoczne dla oczu kryje się największa moc i zdolność kreowania życia, które daje zadowolenie i obfitość.

Ahhh….- kocham też pisać i podróżować….i robię to regularnie…

Magdalena Andrzejewska

Anna Zgłobicka

Ania.

Sylwio jestem zobowiązana z całego serca do promocji programu MAGNETYCZNY UMYSŁ SZEPTANY SERCEM…. dziękuje Tobie za profesjonalny program stworzony przez profesjonalistę z wielkim sercem i duszą….. czułam się tu…. wyjątkowa… tak jak każdy uczestnik…. wspierana przez ciebie i przez grupę… zrozumiałam dużo rzeczy, które działy się w moim życiu…. pomimo moich długich poszukiwań złości na świat na ludzi nie mogłam tego zrozumieć, dlaczego mnie to spotyka jestem uczciwa, pracowita, sprawiedliwa…… dlaczego jestem źle traktowana….. zmieniałam prace a tu mocniejsza lekcja ból i zal…. kiedyś mówiłam……. czemu cia ludzie te sytuacje utrudniają mi życie…. teraz mówię….. kocham tych ludzi….. to nie płynie z rozumu to płynie z serca… jak o tym myślę czuje ciepło i wzruszenie …..to zasługa mojej duszy, ze chciała koniecznie przystąpić do tego programu…. dziękuje sobie.. dziękuje Tobie Sylwio…. dziękuje całej wspanialej Grupie…… Jeśli ktoś się waha czy przystąpić czy to warte tych pieniędzy mówię z cala odpowiedzialnością z całego serca……. warto ……..

Wiem, że program zakończył się już jakiś czas temu, jednak ze względu na nowe tematy w moim życiu nie miałam wystarczająco dużo czasu aby podziękować Wam za ten wspólnie spędzony czas, za wymianę doświadczeń i emocji, za to że było mi dane poznać Was i cieszyć się Waszym towarzystwem.
Oddzielne podziękowania i słowa uznania chciałam skierować do Sylwia Kocon. Stworzony przez Ciebie program jest niewiarygodny, przede wszystkim pomaga odnaleźć i dotrzeć do swej prawdy, do swego serca – to jest nie do przecenienia. Wartości tego programu nie da przeliczyć się na pieniądze, tego trzeba doświadczyć, trzeba poczuć to całym sobą.
Oczywiście samo nic się nie zrobi ale tak wspaniale prowadzisz uczestników za rękę w tej wędrówce, że trudno jest zbłądzić .
Dziękuję Ci Sylwio za ten program, dziękuję, że jesteś, że stworzyłaś tak potrzebną przestrzeń gdzie można poczuć się jak w domu.’

Karina Chruścińska, Your Content Goes Here

Twoja przygoda z MUSS... skrót edycji.