Większość z nas, stęsknionych za sobą samą- kobiet- żyje ciągle w trybie poszukiwania. Nie rozumiemy dlaczego czujemy pustkę, jakąś niepojęta tęsknotę, niezadowolenie, dlaczego tak często mamy słaby nastrój, brakuje nam energii, czujemy się ofiarą, twierdzimy że nie mamy szczęścia, obwiniamy innych. To wszystko sprawia, że nie czujemy spełnienia i szukamy sposobu na lepsze życie. Robimy to próbując zrozumieć co jest z nami 'nie tak’, a potem chcemy siebie zmieniać, naprawiać, ulepszać. Robimy to w nawiązaniu do naszych emocji, myśli, zachowań. I jest to często frustrujące, tak nie znajdziemy tego upragnionego trwałego poczucia, że i ja i życie jesteśmy 'ok’, wszystko jest ok, jest mi dobrze i lubię swoje życie. Jednak- jest JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWE, by wyjść poza wszelkie destrukcyjne mechanizmy, poza opór, auto sabotaż, lęk, negatywne myśli. Jest możliwe, by nie odkładając tego na kiedyś- tu i teraz- powiedzieć sobie i życiu 'tak’ i być po prostu kompletną, szczęśliwą. Sama, odkryłam to kilka lat temu, tym obecnie żyję i się dzielę. Do takiej przestrzeni Cię zapraszam, byś i Ty mogła żyć czując się jak KOBIETA KOMPLETNA.

Moje nowe, dobre życie to godzinny webinar, w którym pokażę Ci jak możesz już teraz poczuć się dobrze, wyjść poza ograniczające Cię, destrukcyjne mechanizmy i  żyć doświadczając swojej kompletności. Opowiem Ci o tym jak :

  • przeobrazić wiedzę w PRAKTYKĘ, DOŚWIADCZENIE, zamienić 'wiem’ na 'jestem’

  • odkryć i połączyć się ze swoją kompletnością

  • zaprzestać szukania szczęścia i wybrać szczęście TERAZ

  • wyjść poza destrukcyjne mechanizmy, auto sabotaż, opór- czyli wszystko to, co nie pozwala nam doświadczać kompletności

  • raz na zawsze zakończyć wszelkie poszukiwania i być szczęśliwą

  • otworzymy zapisy na JEDYNĄ W ROKU 2022 edycję programu, który krok po kroku uczy jak- zamienić wiedzę na żywe doświadczenie pełni i spokoju-  Kobieta Kompletna

… bo od kompletności nie dzieli Cię absolutnie nic oprócz Twojej myśli

i podążającego za nią, najczęściej nieświadomego- wyboru…

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą, która przez wiele lat szukała szczęścia. Znalazłam je jednak dopiero, gdy przestałam szukać. Dziś nim żyję, wiem jak ono smakuje oraz jak się z nim, w sobie połączyć. Pokazuję innym jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ oraz 'Kobieta Kompletna. Przestań szukać szczęścia. Bądź szczęśliwa’. 

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia

Zapisuję się na bezpłatny webinar ’ Moje nowe, dobre życie ’, który odbędzie się 16 stycznia o godz. 10 rano

↓↓↓