Większość z nas ma dwa życia. To, którym żyjemy, oraz nieprzeżyte życie znajdujące się wewnątrz nas. Pomiędzy nimi znajduje się OPÓR.

Wychodzę poza OPÓR to godzinny webinar, w którym opowiemy sobie o tym, jak to opór jest z nami każdego dnia i skutecznie, ale też- cichaczem- nakazuje nam rezygnować z tego, co dla nas ważne.  Opowiem Ci o tym jak :

  • nauczyć się zauważać opór oraz czym/kim on tak naprawdę jest

  • opór świetnie kamufluje się w Twoim życiu

  • steruje Twoim życiem i zamyka Cię na spełnienie w każdej życiowej sferze

  •  zaczniesz żyć, gdy nauczysz się  poza niego wychodzić

  • i jak to robić…

  • opowiem Ci też w kilkunastu zdaniach o programie, który całościowo uczy rozpoznawać, oswajać i wychodzić poza OPÓR oraz będę mieć dla każdego uczestnika jego wyjątkową ofertę

… bo im ważniejsze dane działania są dla ewolucji Twojej duszy- tym większy będziesz odczuwać OPÓR, by to coś zrealizować. To ważne, by to rozpoznać, bo podporządkowanie się oporowi deformuje Twoją duszę, oddala od siebie samego, sprawia że się kulisz, chowasz, wycofujesz i jesteś kimś o wiele mniejszym niż rozkoszująca się życiem, spełniona kobieta , którą przyszłaś tu być.

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą, która przez wiele lat szukała szczęścia próbując ulepszać różne życiowe sfery. Bezskutecznie. W końcu pojęłam, że nie czuję się spełniona- tylko i wyłącznie z jednego powodu- po prostu SOBIE NA TO NIE POZWALAM! Tak właśnie odkryłam OPÓR, ten który aktywnie żyje w każdym z nas i cichaczem steruje naszym życiem.

Podpowiada, że czegoś nie możesz, nie powinnaś, że to się nie może udać. Sugeruje, że czegoś Ci jeszcze brakuje, że nie teraz, później. Napełnia Cię zwątpieniem, rozkojarza, przekonuje, że coś innego jest ważniejsze, że to nudne, że nie zasługujesz, że tracisz tym zainteresowanie, motywację, nie chce Ci się, to zbyt ryzykowne. Opór ma wiele twarzy i strategii. Gdy to rozpoznałam i zaczęłam świadomie, z wyboru uczyć się poza niego wychodzić- stało się to, czego szukałam całe życie i czemu się jednocześnie opierałam- STAŁAM SIĘ SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ.

Do tego miejsca szczęścia, poza oporem- zapraszam i Ciebie

Jeśli tylko nie pozwolisz znów się zatrzymać…- swojemu  oporowi

Sylwia

Zapisuję się na bezpłatny webinar ’ Wychodzę poza opór’,

który odbędzie się 26 września o godz. 10 rano

↓↓↓

2 dni przed rozpoczęciem webinaru spodziewaj się maila z LINKIEM – zaglądnij też koniecznie do folderu SPAM, jeśli go nie widzisz!