WWO- czyli osoby wysoko wrażliwe stanowią mniej niż 20 procent populacji na świecie. Czują więcej, głębiej, chłoną i przetwarzają docierające do nich z otoczenia bodźce. Czują się inni, niezrozumiani, czasem nie radzą sobie z przestymulowaniem i oceniają się za bycie nieprzystosowanym do życia w społeczeństwie, słabym. Dlatego tak ważne jest dla nich/ dla nas- rozpoznanie tego, dlaczego czujemy się tak jak się czujemy, dlaczego funkcjonujemy nieco inaczej niż reszta społeczeństwa. Dzięki tej samo świadomości- możemy uznać i ukochać siebie. Bo jako WWO potrzebujemy delikatności, czułości i zrozumienia. Wtedy wszystko się zmienia, a nasza wrażliwość okazuje się wyjątkowym darem.

WWO- wysoko wrażliwi to cykl kilku spotkań live (niedziela godz 10:00), w ramach którego rozpoznajemy, eksplorujemy i zgłębiamy codzienne życie osób z większą wrażliwością. 

„Wysoko wrażliwe osoby cierpią bardziej, ale też kochają mocniej. Marzą głębiej, doświadczają szerzej. Kiedy jesteś wrażliwa, żyjesz w tym niezwykłym świecie w każdym znaczeniu tego słowa.” Victoria Ericson

Nazywam się Sylwia Kocoń. Jestem kobietą wysoko wrażliwą. Moja wysoka empatia (początkowo negowana)- otworzyła mnie na piękno i pełnię życia oraz kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. Dzięki temu teraz mogę pokazywać innym jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.

Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości „Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ oraz autorką kilku otwierających na życie w pełni programów online. 

Regularnie opracowuję też bezpłatne cykle spotkań, jak ten, w różnej, wartościowej tematyce. Robię to, bo wiem, że tylko tak- poprzez rozpoznanie swoich blokad i ran- możemy zacząć poza nie z wyboru wychodzić i uczyć się życia, które daje nam szczęście i zadowolenie.

Dziękuję Ci, że Jesteś

Sylwia

Powrót do siebie to jak wychodzenie z mrocznej, chłodnej jaskini, która przez całe życie zdawała się naszym naturalnym domem, jedynym który istnieje. Wyczołgujesz się z niej powoli i niepewnie, ale wiesz też, że już się nie cofniesz, bo ciepło promieni słońca, tych które to po raz pierwszy dotykają spragnionej pełni życia twarzy- przyciąga Cię, koi, nasyca.

Powrót do siebie to jak przebudzanie się z wieloletniego snu- tego, przed którym niczego nie pamiętasz, przed którym jakby niczego nie było.

Powrót do siebie to jak zrzucanie ze swoich ramion ciężaru, którego nie byłaś świadoma i nagle czujesz tą lekkość i dziwisz się, że tyle przez tak długo niosłaś.

Powrót do siebie jest pełen skrajnych emocji, mieszanych myśli, chwil nadziei i zwątpienia, słabości i siły.

Przyłącz się bezpłatnego cyklu spotkań, w ramach których będziemy razem rozpoznawać, otwierać się i ukochiwać:

  • wrodzoną wrażliwość oraz jej wyeksponowanie na rany dysfunkcyjnego domu czy środowiska

  • dotąd negowane, uznawane za 'nie takie, jak być powinny’- części siebie

  • dary kryjące się w naszej wrażliwości

Tematy kolejnych spotkań online będą przesyłane na Twojego maila wraz z możliwymi nagraniami medytacji czy innymi materiałami tego bezpłatnego cyklu (np. notatki wizualne)

Następne będzie miało miejsce w następną niedzielę  23 maja o godz 10:00

Zapisuję się bezpłatny cykl, do niczego nie zobowiązujących spotkań 'WWO- wysoko wrażliwi’, by otrzymać przypomnienia kolejnych spotkań, dodatkowe materiały oraz nagrania

↓↓↓