Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wykład na Festiwalu Wibracje w Białobrzegach.

Nasze fizyczne doświadczenie życia jest odzwierciedleniem tego, co pielęgnujemy w sobie na poziomie myśli, emocji, życiowego nastawienia.

Budowanie bogatego życia jest więc bezpośrednio powiązane z tworzeniem w sobie tak zwanej mentalności obfitości.  Zanim nasz świat wewnętrzny się zmaterializuje- wszystko rozgrywa się w naszej głowie oraz na płaszczyźnie generowanych emocji.

 

Dlatego nie ma nic cenniejszego niż świadome wybieranie tego, czemu oddajemy naszą uwagę, czas i energię. Jak każdy proces i ten wymaga przede wszystkim konsekwencji i cierpliwości. W przeciwnym razie nieświadomie blokujemy to, czego chcemy, tworzymy opór.

Gdy świadomie zaangażujemy się w proces rozpoznawania i urzeczywistniania pragnień, na pewno zaczniemy widzieć rezultaty w postaci materialnych, coraz to bardziej sprzyjających życiowych okoliczności.

W trakcie wykładu opowiem o tym jak uczyć się wychodzić z mentalności braku i doświadczać mentalnego, emocjonalnego, a następnie materialnego bogactwa. Temat ten jest ściśle związany z zagadnieniem rozpoznawania swoich pragnień oraz ich prawdziwości. Kiedy bowiem rozpoznajesz swoje prawdziwe wartości i uwzględniasz je w swoich codziennych działaniach- budujesz dla siebie spełnione, dobre życie.