Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Całodzienne warsztaty o budowaniu Twojej, szeroko rozumianej obfitości (dostatek finansowy, zawodowy, partnerstwo, zadowolenie z jakości życia itd.)
Zanim przystąpimy do budowania mentalności obfitości, musimy najpierw rozpoznać w jaki sposób ją w tym momencie blokujemy.
Bardzo często bowiem jest tak, że chcąc otwierać się na obfitość i wdrażając jakieś techniki jej generowania- nie zauważamy efektów, co jest niezwykle frustrujące. Dzieje się tak ponieważ w dalszy ciągu nie zauważamy oporu, który wciąż w nas aktywnie operuje.
Warsztaty Obfitości bazują na oferowanym przeze mnie raz w roku Programie Przyciągania Pieniędzy. Z Programu tego z powodzeniem skorzystały już, na przestrzeni ostatnich 5 lat- setki uczestników.
Nasza wspólna praca warsztatowa podzielona jest na 2 części:
1. Rozpoznawanie blokad oraz
2. Zakorzenianie w sobie mentalności obfitości- co będzie miało bezpośrednie przełożenie na przypływ Twoich finansów oraz zadowolenia z innych życiowych obszarów
 
Możesz spodziewać się wielu praktycznych wskazówek, głębokich odkryć, różnorakich emocji, ulgi, inspiracji, zaciekawienia, zabawy, szeregu ćwiczeń oraz niesamowitych efektów!
 
Sala pomieści tylko 30 osób- JEŚLI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ- o rezerwacji decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
 
TAK BYŁO W WARSZAWIE: https://youtu.be/hi2x88Mab68
 
 
O mnie: Obfitość finansowa zawsze była moim tematem przewodnim, pieniądz zawsze obficie manifestował się w moim życiu, gdyż wiedziałam jak go do niego zaprosić. Po dekadzie pracy jako londyński bankowiec- przyszedł czas na obfitość zawodową- w swej gotowości odeszłam od tego, co nie dawało mi zadowolenia i po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji- zajęłam się tym, co kocham- wspieraniem innych na ich drodze do dostatku i miłości do siebie. Ostatnim obszarem, w którym zagościła w moim życiu obfitość był obszar partnerski. Po 2 rozwodach i wielu niespełnionych relacjach- w końcu świadomie wybrałam nową jakość relacji i zaczęłam doświadczać partnerskiej miłości w pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem spełnioną kobietą, z ogromnym bagażem wzbogacających życiowych doświadczeń takich jak 14 letni pobyt zagranicą, 2 rozwody, macierzyństwo, tkwienie w nielubianym zawodzie i przejście przez zawodowe przekwalifikowanie, proces zdrowienia z nowotworu, budowanie pierwszej świadomej relacji oraz wiele innych.
Uważam, że obfite życie to coś, co tylko czeka, by przejawić się w doświadczeniu każdego z nas- dlatego też z wielką radością pokazuję jak w świadomy, praktyczny i lekki sposób wychodzić z mentalności braku i wkraczać w szeroko rozumianą obfitość.
 
Na warsztaty przynieś ze sobą:
• Notes
• Portfel
• i otwarty umysł
 
Kraków, 24 marzec godz.11 -17 (z przerwą na lunch)
Adres: Hotel Atelier
ulica Topolowa 40
Kraków
 
Inwestycja w warsztaty: 250zł oraz 200zł dla uczestników minionych edycji Programu Przyciągania Pieniędzy
 
W celu rezerwacji miejsca- bardzo proszę o dokonanie przelewu zaliczki o wysokości 100zł na konto:
Sylwia Kocon
Getin Bank: 87 1560 0013 2525 7621 1000 0001
W tytule przelewu podając swoje imię i maila.
 
Sala pomieści tylko 30 osób- JEŚLI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ- o rezerwacji decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
 
Do zobaczenia już niebawem!