Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Całodzienne warsztaty o budowaniu Twojej, szeroko rozumianej obfitości (dostatek finansowy, zawodowy, partnerstwo, zadowolenie z jakości życia itd.)
Zanim przystąpimy do budowania mentalności obfitości, musimy najpierw rozpoznać w jaki sposób ją w tym momencie blokujemy.
Bardzo często bowiem jest tak, że chcąc otwierać się na obfitość i wdrażając jakieś techniki jej generowania- nie zauważamy efektów, co jest niezwykle frustrujące. Dzieje się tak ponieważ w dalszy ciągu nie zauważamy oporu, który wciąż w nas aktywnie operuje.
Warsztaty Obfitości bazują na oferowanym przeze mnie raz w roku Programie Przyciągania Pieniędzy. Z Programu tego z powodzeniem skorzystały już, na przestrzeni ostatnich 5 lat- setki uczestników.
Nasza wspólna praca warsztatowa podzielona jest na 2 części:
1. Rozpoznawanie blokad oraz
2. Zakorzenianie w sobie mentalności obfitości- co będzie miało bezpośrednie przełożenie na przypływ Twoich finansów oraz zadowolenia z innych życiowych obszarów
 
Możesz spodziewać się wielu praktycznych wskazówek, głębokich odkryć, różnorakich emocji, ulgi, inspiracji, zaciekawienia, zabawy, szeregu ćwiczeń oraz niesamowitych efektów!
 
Sala pomieści tylko 30 osób- JEŚLI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ- o rezerwacji decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
 
TAK BYŁO W WARSZAWIE: https://youtu.be/hi2x88Mab68
 
 
O mnie: Obfitość finansowa zawsze była moim tematem przewodnim, pieniądz zawsze obficie manifestował się w moim życiu, gdyż wiedziałam jak go do niego zaprosić. Po dekadzie pracy jako londyński bankowiec- przyszedł czas na obfitość zawodową- w swej gotowości odeszłam od tego, co nie dawało mi zadowolenia i po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji- zajęłam się tym, co kocham- wspieraniem innych na ich drodze do dostatku i miłości do siebie. Ostatnim obszarem, w którym zagościła w moim życiu obfitość był obszar partnerski. Po 2 rozwodach i wielu niespełnionych relacjach- w końcu świadomie wybrałam nową jakość relacji i zaczęłam doświadczać partnerskiej miłości w pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem spełnioną kobietą, z ogromnym bagażem wzbogacających życiowych doświadczeń takich jak 14 letni pobyt zagranicą, 2 rozwody, macierzyństwo, tkwienie w nielubianym zawodzie i przejście przez zawodowe przekwalifikowanie, proces zdrowienia z nowotworu, budowanie pierwszej świadomej relacji oraz wiele innych.
Uważam, że obfite życie to coś, co tylko czeka, by przejawić się w doświadczeniu każdego z nas- dlatego też z wielką radością pokazuję jak w świadomy, praktyczny i lekki sposób wychodzić z mentalności braku i wkraczać w szeroko rozumianą obfitość.
 
Na warsztaty przynieś ze sobą:
• Notes
• Portfel
• i otwarty umysł
 
Londyn, 7 kwietnia godz.11 -17 (z przerwą na lunch)
Adres:
40 High Street
TW8 0DS
Na przeciw Mc donalds
 
 
Inwestycja w warsztaty: 65 funtów oraz 55 zł dla uczestników minionych edycji Programu Przyciągania Pieniędzy
 
W celu rezerwacji miejsca- bardzo proszę o dokonanie przelewu zaliczki o wysokości 20 funtów na konto:
Sylwia Kocon
Nat West, 90567595 sort code: 60-24-23
W tytule przelewu podając swoje imię i maila.
 
Sala pomieści tylko 30 osób- JEŚLI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ- o rezerwacji decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
 
Do zobaczenia już niebawem!
 
Sylwia
 
Na temat mojej pracy w zakresie obfitości, kilka opinii:
 
’Sceptycznie podchodziłam do szkoleń dot. przyciągania pieniędzy czy obfitości, jako czegoś co jest „nie na miejscu” czy „wstydliwe, że pragnę więcej lub nie potrafię normalnie zarobić i uciekam w sztuczki”. I mimo tego, że znałam Sylwię i jej sposób pracy, bo korzystałam z dwóch innych Programów, to początkowo miałam wątpliwości, czy opór związany z tym tematem. Jednak po wstępnym webinarze, na którym Sylwia przybliżyła zakres – już wiedziałam że wchodzę i w to 🙂 Sam Program przeszedł moje oczekiwania, czego ogromną zasługą była wspaniała aktywna grupa uczestników. To głównie praca nad sobą, tak głęboka i na tak wielu płaszczyznach, że wydawałoby się kompletnie nie pasująca do tematu szkolenia 😉 A jednak – jak bardzo kluczowa i w tym obszarze 🙂 To, co odkryłam na swój temat oraz to, co udało mi się uleczyć i uwolnić było dla mnie niesamowitym zaskoczeniem i prawdziwą magią 🙂 Teoretyczne rozumowanie i zachcianki, przetransformowały się w realne odczuwanie radości i wdzięczności i mentalności obfitości 🙂 Teraz, z zupełnie innego miejsca we mnie, otwieram się na coraz więcej dostatku w moim życiu 🙂’
 
’Jak najbardziej poleciłabym z czystym sumieniem ten program znajomym. Jest naprawdę wspaniały i praktyczny. Ogrom konkretnej wiedzy, masa ćwiczeń, wzbogacony o osobiste doświadczenia Sylwii. To wszystko sprawia, że pozytywna energia i obfitość nie tylko finansowa 🙂 naprawdę mają szansę zagościć w naszym życiu.’
 
’Bardzo się cieszę, że jestem na tym kursie. Zapisałam się dla pieniędzy, a dostałam dużo więcej. Dziękuję Sylwia Kocon, że prowadzisz ten kurs. Dla mnie dosłownie jest tu „tak wiele, za tak niewiele.” Słucham nagrań spacerując, czytam posty i mam bardzo dużo przemyśleń. Ta wiedza zdobywana tutaj bardzo pomaga mi pracować z tym projektem.’