Chcesz wiedzieć jak mieć więcej pieniędzy i żyć w szeroko rozumianej obfitości?

Pokażę Ci jak zrobić to lekko i skutecznie.

Warsztaty na żywo:  11-17 Londyn, 7 kwietnia 11-17

W trakcie całodziennych warsztatów:

  • Zrozumiesz dlaczego obecnie nie doświadczasz finansowej obfitości
  • Dowiesz się co zrobić, by mieć na wszystko pieniądze
  • Opowiem Ci w jaki sposób przyciągnęłam do siebie pierwszy milion
  • Podzielę się z Tobą sprawdzonym sposobem otwierania się na nieograniczoną obfitość

Warsztaty Obfitości bazują na oferowanym przeze mnie raz w roku Programie Przyciągania Pieniędzy. Z Programu tego z powodzeniem skorzystały już, na przestrzeni ostatnich 5 lat- setki uczestników.

Nasza wspólna praca warsztatowa podzielona jest na 2 części:

1. Rozpoznawanie blokad oraz
2. Zakorzenianie w sobie mentalności obfitości- co będzie miało bezpośrednie przełożenie na przypływ Twoich finansów oraz zadowolenia z innych życiowych obszarów

Możesz spodziewać się wielu praktycznych wskazówek, głębokich odkryć, różnorakich emocji, ulgi, inspiracji, zaciekawienia, zabawy, szeregu ćwiczeń oraz niesamowitych efektów!

Gdzie:

Warsztaty te są przeznaczone zarówno dla osób, które nie miały jeszcze styczności z pracą w obszarze otwierania się na obfitość oraz dla osób już zaznajomionych z tematem.

Londyn, 7 kwietnia godz. 11-17 (z przerwą na lunch)

Adres: 40 High Street
TW8 0DS
Na przeciw Mc donalds

Inwestycja w warsztaty: 65 funtów oraz 55 funtów dla uczestników minionych edycji Programu Przyciągania Pieniędzy

W celu rezerwacji miejsca- bardzo proszę o dokonanie przelewu zaliczki o wysokości 20 funtów na konto:
Sylwia Kocon
Nat West, 90567595 sort code: 60-24-23
W tytule przelewu podając swoje imię i maila.

Sala pomieści tylko 30 osób- JEŚLI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ-

o rezerwacji decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

Do zobaczenia już niebawem!

Sylwia

O mnie: Obfitość finansowa zawsze była moim tematem przewodnim, pieniądz zawsze obficie manifestował się w moim życiu, gdyż wiedziałam jak go do niego zaprosić. Po dekadzie pracy jako londyński bankowiec- przyszedł czas na obfitość zawodową- w swej gotowości odeszłam od tego, co nie dawało mi zadowolenia i po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji- zajęłam się tym, co kocham- wspieraniem innych na ich drodze do dostatku i miłości do siebie. Ostatnim obszarem, w którym zagościła w moim życiu obfitość był obszar partnerski. Po 2 rozwodach i wielu niespełnionych relacjach- w końcu świadomie wybrałam nową jakość relacji i zaczęłam doświadczać partnerskiej miłości w pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem spełnioną kobietą, z ogromnym bagażem wzbogacających życiowych doświadczeń takich jak 14 letni pobyt zagranicą, 2 rozwody, macierzyństwo, tkwienie w nielubianym zawodzie i przejście przez zawodowe przekwalifikowanie, proces zdrowienia z nowotworu, budowanie pierwszej świadomej relacji, przejścia od silnej samokrytyki do pokochania siebie oraz wiele innych.

Uważam, że obfite życie to coś, co tylko czeka, by przejawić się w doświadczeniu każdego z nas- dlatego też z wielką radością pokazuję jak w świadomy, praktyczny i lekki sposób wychodzić z mentalności braku i wkraczać w szeroko rozumianą obfitość.

Na warsztaty przynieś ze sobą:

• Notes
• Portfel
• Otwarty umysł

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSÓW ONLINE.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!.

lub dla Warsztatów w UK:

W celu rezerwacji miejsca- bardzo proszę o dokonanie przelewu zaliczki o wysokości 20 funtów na konto:
Sylwia Kocon
Nat West, 90567595 sort code: 60-24-23
W tytule przelewu podając swoje imię i maila.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSÓW ONLINE.

ZAPISZ SOBIE TĄ DATĘ W KALENDARZU!- BĘDZIE TO 1 DZIEŃ TWOJEGO OBFITEGO ŻYCIA…

DO ZOBACZENIA!

Sylwia 

Na temat mojej pracy w zakresie obfitości, kilka opinii:

’Sceptycznie podchodziłam do szkoleń dot. przyciągania pieniędzy czy obfitości, jako czegoś co jest „nie na miejscu” czy „wstydliwe, że pragnę więcej lub nie potrafię normalnie zarobić i uciekam w sztuczki”. I mimo tego, że znałam Sylwię i jej sposób pracy, bo korzystałam z dwóch innych Programów, to początkowo miałam wątpliwości, czy opór związany z tym tematem. Jednak po wstępnym webinarze, na którym Sylwia przybliżyła zakres – już wiedziałam że wchodzę i w to Sam Program przeszedł moje oczekiwania, czego ogromną zasługą była wspaniała aktywna grupa uczestników. To głównie praca nad sobą, tak głęboka i na tak wielu płaszczyznach, że wydawałoby się kompletnie nie pasująca do tematu szkolenia. A jednak – jak bardzo kluczowa i w tym obszarze. To, co odkryłam na swój temat oraz to, co udało mi się uleczyć i uwolnić było dla mnie niesamowitym zaskoczeniem i prawdziwą magią. Teoretyczne rozumowanie i zachcianki, przetransformowały się w realne odczuwanie radości i wdzięczności i mentalności obfitości.  Teraz, z zupełnie innego miejsca we mnie, otwieram się na coraz więcej dostatku w moim życiu .’

’Jak najbardziej poleciłabym z czystym sumieniem ten program znajomym. Jest naprawdę wspaniały i praktyczny. Ogrom konkretnej wiedzy, masa ćwiczeń, wzbogacony o osobiste doświadczenia Sylwii. To wszystko sprawia, że pozytywna energia i obfitość nie tylko finansowa naprawdę mają szansę zagościć w naszym życiu.’

’Bardzo się cieszę, że jestem na tym kursie. Zapisałam się dla pieniędzy, a dostałam dużo więcej. Dziękuję Sylwia Kocon, że prowadzisz ten kurs. Dla mnie dosłownie jest tu „tak wiele, za tak niewiele.” Słucham nagrań spacerując, czytam posty i mam bardzo dużo przemyśleń. Ta wiedza zdobywana tutaj bardzo pomaga mi pracować z tym projektem.’