fbpx
Loading...
Szkolenia online 2019-06-16T09:58:03+02:00
KAŻDY PROGRAM ONLINE ODBYWA SIĘ JEDYNIE RAZ NA ROK!

JEŻELI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ DO ZBLIŻAJĄCEJ EDYCJI- NIE ZWLEKAJ, BO KOLEJNA BĘDZIE DOPIERO ZA ROK!!!

TERMINARZ NAJBLIŻSZYCH PROGRAMÓW ONLINE:

21 MAJ 2019: OKTAWY MIŁOŚCI

♥ 2 lipiec- wakacyjna, specjalna edycja KURSU PRZYCIĄGANIA PIENIĘDZY

CHCESZ OTRZYMAĆ PRZYPOMNIENIE I DOWIEDZIEĆ SIĘ O PROMOCYJNEJ OFERCIE KAŻDEGO PROGRAMU?

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DUCHIMATERII na stronie głównej: https://duchimateria.com/

Sylwia jest cudowna osoba o wielkim sercu. Jej otwartość, szczerość i autentyczność w połączeniu z wiedzą i mądrością doświadczenia sprawiają, ze aż się chce zajrzeć do własnego wnętrza i odkrywać cale bogactwo, które w nim tkwi.
Programy Sylwii skonstruowane są w bardzo przejrzysty i dostępny sposób. Interaktywna komunikacja oparta jest na wsparciu uczestników w trakcie, jak i po zakończeniu kursu. Sylwia to profesjonalna terapeutka. Szczerze polecam prace z nią.

Sylwia Kaempf

Pierwsze spotkanie z Sylwią, wywarło na mnie dziwne wrażenie. Nie bardzo ją polubiłam. Sama byłam tą reakcją zaskoczona, ponieważ słyszałam o Sylwii dużo dobrego. Dzisiaj już wiem dlaczego. Mój program odrzucania wszystkiego, co może sprawić mi przyjemność, zazgrzytał w momencie kontaktu z Sylwią. Przed sobą zobaczyłam pewną siebie, zdecydowaną kobietę, połączoną ze swoim wnętrzem, połączoną z dobrobytem, a jednocześnie połączoną z tym co możemy nazwać duchowością. Oczywiście zobaczyłam małą rozzłoszczoną Kasię, która pomyślała, że jakaś paniusia teraz jej będzie mówiła o tym, że życie jest fajne.

Na jakiś czas temat zostawiłam. Jak to bywa w życiu, kiedy uczeń jest gotowy…
Przyszedł moment, w którym wysłuchałam nagrania Sylwii i coś się we mnie poruszyło. Poczułam, że to właśnie Sylwia może mieć odpowiedzi na moje wciąż powracające pytania: czemu mając tyle talentów, tyle możliwości, tyle umiejętności, wciąż sabotuję pieniądze i nie przyjmuję sukcesu do swojego życia? Trafiłam na szkolenie : Kurs przyciągania pieniędzy.
Czułam, że robię coś nie tak. I nie myliłam się. Kurs, to piękna przestrzeń do pracy, którą wybudowała Sylwia. Wsparcie grupy i poczucie, że nie jestem z tym sama było wielką wartością. Mogłam popracować z własnymi przekonaniami, poukładać sprawy, które wydawały się oczywiste, a jednak takimi nie były. Zrobiłam porządek w wielu obszarach i przede wszystkim zmieniłam perspektywę myślenia- to chyba było najistotniejsze. Nie oczekiwałam fajerwerków i miliona na koncie. Oczekiwałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dostałam na nie odpowiedź. Moja praca z przyjmowaniem i zasługiwaniem na szczęśliwe życie trwa do dzisiaj i jest w miejscu bardzo zaawansowanym . Kurs Sylwii był dla mnie siedmiomilowym krokiem, jeśli chodzi o przekonania i zmianę sposobu myślenia.

Dzięki Twojej wiedzy Sylwia i własnej determinacji jestem w drodze do wewnętrznego spokoju i szczęścia. Bardzo dziękuję, że jesteś, jako prowadząca kursy i sesje i jako człowiek, kobieta w przestrzeni prywatnej. To wielka wartość w moim życiu.

Katarzyna Sporysz, Zaklinacz Piękna

‘… Ten proces jest niesamowity, stawiam się, otwieram się na zaufanie, choć naprawdę nie jest mi łatwo i mam w sobie dużo lęku, który oswajam.’

Sylwia Kocon– ten program petarda. Myslalam ze mnie nie poruszy…’

Nie wiem jak i dlaczego, ale życie tak pokierowało moimi poszukiwaniami, że pewnego dnia na YT odkryłam naszą Sylwunię  Dużo słuchałam jej filmików, aż w końcu zdecydowałam się na sesje, czułam, że stoję na kompletnym rozdrożu, pogubiona w gąszczu duchowych konceptów w które uciekałam przed niewygodą codziennego życia. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się jakiś rok temu. Po przebrnięciu przez początkowy opór … zaczęło się dziać . Zakupiłam pierwszy program Oktawy Miłości i stawiłam się. Ten rok Twoimi kursami Sylwuś był dla mnie czymś co mogę porównać do przewrotu kopernikańskiego  W tej pierwszej części mojej epopei chcę przede wszystkim z głębi serca podziękować Ci Sylwuniu, że jesteś, że miałam tą cudowną możliwość poznać Cię i przebywać przez cały ten czas pod Twoimi skrzydłami. Dziękuję, za cudowne, głębokie, płynące z serca przekazy. Dziękuję za każde przypomnienie o tym jak wracać do siebie, jak nie karmić tego co nam nie służy. Dziękuję za każdy Twój uśmiech na lajwie i tą radość i światełko, które dajesz nam wszystkim. Dziękuję za wszystkie przewspaniałe kursy, za przygotowanie i opracowanie tych wszystkich materiałów i ćwiczeń właśnie w ten cudny sposób, który bardzo ze mną synchronizował. Dziękuję za stworzenie tych magicznych wręcz przestrzeni w postaci grup na Fb, za wszystkie spotkania on line i tą magię na żywo w Krakowie  W najśmielszych wyobrażeniach nie spodziewałam się tak cudownego wspólnego czasu. Jestem wdzięczna za ogrom inspiracji, dzięki Tobie poznałam tyle wspaniałych osób , doświadczyłam tylu niesamowitych emocji i cudów, że nie sposób to wszystko opisać. Niech się dzieje dalej, niech wszystko płynie jak najpiękniej, najcudowniej, wszelkiej obfitości Ci życzę. I nam wszystkim oczywiście też. Ściskam mocno Sylwuś, z wielką wdzięcznością  Wszystkim z całego serca polecam Twoje kursy – jest moc

Renata Wacławska

ODBIERZ BEZPŁATNĄ,
PORANNĄ MEDYTACJĘ

Podaj swojego maila, abym mogła wysłać Ci ją na Twoją skrzynkę.