KAŻDY PROGRAM ONLINE ODBYWA SIĘ JEDYNIE RAZ lub DWA RAZY W ROKU!

JEŻELI CHCESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ DO ZBLIŻAJĄCEJ EDYCJI- NIE ZWLEKAJ, BO KOLEJNA BĘDZIE DOPIERO ZA ROK!!!

TERMINARZ NAJBLIŻSZYCH PROGRAMÓW ONLINE:

8 marzec 2020: NOWY PROGRAM, będący zakończeniem wszelkiego poszukiwania, dla kobiet- 23.02.2020 jego pierwsza odsłona w ramach bezpłatnego webinaru Kobieta Kompletna. Sprawdzaj NOWĄ STRONĘ PROGRAMU TUTAJ.

28 kwietnia 2020: Od lęku do zaufania

9 czerwiec 2020: Kurs Przyciągania Pieniędzy

15 wrzesień 2020: Kobieta Kompletna

10 listopad 2020: Kurs przyciągania pieniędzy

CHCESZ OTRZYMAĆ PRZYPOMNIENIE I DOWIEDZIEĆ SIĘ O PROMOCYJNEJ OFERCIE KAŻDEGO PROGRAMU?

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DUCHIMATERII na stronie głównej: duchimateria

oraz pobierze ELIKSIR w formie medytacji na siostrzanej stronie: kobietakompletna

Sylwia jest cudowna osoba o wielkim sercu. Jej otwartość, szczerość i autentyczność w połączeniu z wiedzą i mądrością doświadczenia sprawiają, ze aż się chce zajrzeć do własnego wnętrza i odkrywać cale bogactwo, które w nim tkwi.
Programy Sylwii skonstruowane są w bardzo przejrzysty i dostępny sposób. Interaktywna komunikacja oparta jest na wsparciu uczestników w trakcie, jak i po zakończeniu kursu. Sylwia to profesjonalna terapeutka. Szczerze polecam prace z nią.

Sylwia Kaempf

Kupiłam rok temu kurs Sylwii. przerobiłam go aż 3 razy w różnych odległościach czasu. Za każdym razem odkrywałam nowe aspekty, które po kolei wdrażałam w życie/w biznes. Mam tu na myśli bardziej aspekty mentalne , bo to one mnie blokowały. Blokowały moje pomysły. Po roku mogę powiedzieć że jest nieporównywalnie lepiej !. Nie mniej jednak samo nic się nie zrobi. Ważna jest i praca mentalna i działanie, czyli jak to ładnie mówi Sylwia: duch i materia.

Karolina Malicka

Brałam udział w Sylwii kursie Przyciągania Pieniędzy. Polecam wszystkim! Sylwia fajnie łączy podejście praktyczne z duchowym. Na kursie zobaczyłam swoje wzorce związane z pieniędzmi i nauczyłam się oszczędzać. Widzę też teraz, że mając uporządkowane finanse po prostu lżej się żyje! Dzięki Sylwia.

Aneta Pierzak

Pierwsze spotkanie z Sylwią, wywarło na mnie dziwne wrażenie. Nie bardzo ją polubiłam. Sama byłam tą reakcją zaskoczona, ponieważ słyszałam o Sylwii dużo dobrego. Dzisiaj już wiem dlaczego. Mój program odrzucania wszystkiego, co może sprawić mi przyjemność, zazgrzytał w momencie kontaktu z Sylwią. Przed sobą zobaczyłam pewną siebie, zdecydowaną kobietę, połączoną ze swoim wnętrzem, połączoną z dobrobytem, a jednocześnie połączoną z tym co możemy nazwać duchowością. Oczywiście zobaczyłam małą rozzłoszczoną Kasię, która pomyślała, że jakaś paniusia teraz jej będzie mówiła o tym, że życie jest fajne.

Na jakiś czas temat zostawiłam. Jak to bywa w życiu, kiedy uczeń jest gotowy…
Przyszedł moment, w którym wysłuchałam nagrania Sylwii i coś się we mnie poruszyło. Poczułam, że to właśnie Sylwia może mieć odpowiedzi na moje wciąż powracające pytania: czemu mając tyle talentów, tyle możliwości, tyle umiejętności, wciąż sabotuję pieniądze i nie przyjmuję sukcesu do swojego życia? Trafiłam na szkolenie : Kurs przyciągania pieniędzy.
Czułam, że robię coś nie tak. I nie myliłam się. Kurs, to piękna przestrzeń do pracy, którą wybudowała Sylwia. Wsparcie grupy i poczucie, że nie jestem z tym sama było wielką wartością. Mogłam popracować z własnymi przekonaniami, poukładać sprawy, które wydawały się oczywiste, a jednak takimi nie były. Zrobiłam porządek w wielu obszarach i przede wszystkim zmieniłam perspektywę myślenia- to chyba było najistotniejsze. Nie oczekiwałam fajerwerków i miliona na koncie. Oczekiwałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dostałam na nie odpowiedź. Moja praca z przyjmowaniem i zasługiwaniem na szczęśliwe życie trwa do dzisiaj i jest w miejscu bardzo zaawansowanym . Kurs Sylwii był dla mnie siedmiomilowym krokiem, jeśli chodzi o przekonania i zmianę sposobu myślenia.

Dzięki Twojej wiedzy Sylwia i własnej determinacji jestem w drodze do wewnętrznego spokoju i szczęścia. Bardzo dziękuję, że jesteś, jako prowadząca kursy i sesje i jako człowiek, kobieta w przestrzeni prywatnej. To wielka wartość w moim życiu.

Katarzyna Sporysz, Zaklinacz Piękna

‘… Ten proces jest niesamowity, stawiam się, otwieram się na zaufanie, choć naprawdę nie jest mi łatwo i mam w sobie dużo lęku, który oswajam.’

kursantka

Sylwia Kocon– ten program petarda. Myslalam ze mnie nie poruszy…’

U mnie cuda zaczęły się dziać w momencie wykupienia kursu PP. Jestem otwarta na wszelką obfitość i pozytywnie nastawiona do życia. Mimo chwilowych negatywnych wtargnięć losu, wiem i czuje , że wszystko będzie dobrze. Codziennie rano zastanawiam się i oczekuję, co fajnego przyniesie mi dzisiejszy dzień. Żyjąc bardziej świadomie, widzę te cudowne chwilę. Dziękuję za wszystko. Dziękuję, że dane nam było się spotkać i że jesteś. Życzę cudownego życia we wszelkiej obfitości.

Anka Kaczor Bogusz

Nie wiem jak i dlaczego, ale życie tak pokierowało moimi poszukiwaniami, że pewnego dnia na YT odkryłam naszą Sylwunię  Dużo słuchałam jej filmików, aż w końcu zdecydowałam się na sesje, czułam, że stoję na kompletnym rozdrożu, pogubiona w gąszczu duchowych konceptów w które uciekałam przed niewygodą codziennego życia. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się jakiś rok temu. Po przebrnięciu przez początkowy opór … zaczęło się dziać . Zakupiłam pierwszy program Oktawy Miłości i stawiłam się. Ten rok Twoimi kursami Sylwuś był dla mnie czymś co mogę porównać do przewrotu kopernikańskiego  W tej pierwszej części mojej epopei chcę przede wszystkim z głębi serca podziękować Ci Sylwuniu, że jesteś, że miałam tą cudowną możliwość poznać Cię i przebywać przez cały ten czas pod Twoimi skrzydłami. Dziękuję, za cudowne, głębokie, płynące z serca przekazy. Dziękuję za każde przypomnienie o tym jak wracać do siebie, jak nie karmić tego co nam nie służy. Dziękuję za każdy Twój uśmiech na lajwie i tą radość i światełko, które dajesz nam wszystkim. Dziękuję za wszystkie przewspaniałe kursy, za przygotowanie i opracowanie tych wszystkich materiałów i ćwiczeń właśnie w ten cudny sposób, który bardzo ze mną synchronizował. Dziękuję za stworzenie tych magicznych wręcz przestrzeni w postaci grup na Fb, za wszystkie spotkania on line i tą magię na żywo w Krakowie  W najśmielszych wyobrażeniach nie spodziewałam się tak cudownego wspólnego czasu. Jestem wdzięczna za ogrom inspiracji, dzięki Tobie poznałam tyle wspaniałych osób , doświadczyłam tylu niesamowitych emocji i cudów, że nie sposób to wszystko opisać. Niech się dzieje dalej, niech wszystko płynie jak najpiękniej, najcudowniej, wszelkiej obfitości Ci życzę. I nam wszystkim oczywiście też. Ściskam mocno Sylwuś, z wielką wdzięcznością  Wszystkim z całego serca polecam Twoje kursy – jest moc

Renata Wacławska

Doświadczyłam u Sylwii „Kurs Przyciągania Pieniędzy „…
jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił Sylwię na mojej drodze❤🙏Doświadczam tej obfitości i darów codziennie…Cud za Cudem…
To jest niesamowite😉
Z❤polecam ten program każdemu i nieskończona wdzięczność za zaangażowanie i wsparcie Sylwii dla nas wszystkich w tym procesie🙏❤
Cudowna Kobieta ❤❤❤

Agata Stasik

Polecam całą sobą. Program/postrzeganie Sylwii jest dla mnie dopełnieniem i zamknięciem pewnego etapu w mojej drodze poszukiwania siebie . Byłam albo odklejona z przewaga małej dziewczynki we mnie albo twardo stąpająca po ziemi zapominając o duszy. Sylwia pokazała mi jak to połączyć nie rezygnując ani z delikatności ani ze stawiania granic. DZIĘKUJE 

Agata Majka
POBIERZ DZIENNICZEK- PODSUMOWANIE MOJEJ DEKADY.

ODBIERZ CUDOWNĄ, WPROWADZAJĄCĄ W STAN KOHERENCJI  MEDYTACJĘ

Podaj swojego maila, abym mogła wysłać Ci ją na Twoją skrzynkę.